Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti is megsértödnétek?

Ti is megsértödnétek?

Figyelt kérdés

14 vagyok, lány, és egy falusi iskolában tanulok. Hogy mindenki megértse a helyzetet, elöbb egy kicsit magamról:

Kinézetre magas, karcsú, formás fenekü (no igen, nem egy megjegyzést kaptam hogy milyen szép kerek X"D), középhosszú hajú lány vagyok. Személységre társaságban visszahuzodó, csendes, baráti közegben (kisebben) humorforás, és bőbeszédü. A legjobban jellemző mondás: "Ami a szivemen az a számon".

És egy kiemelt osztálytársam:

Kinézetre alacsony, kövér, barnabörü, havonta változik a hajszine -.-". Személységre: 17 de a 14 évesekkel jár együtt, nem tud sem irni sem olvasni! volt már abortuszon... 2 rend ruhája van, olyan is volt hogy nyitott magassarkut huzott neon pamutzoknival. Messziről büzlik, az egész nyarat 1 bluzban és 1 nadrágban huzta le!

És az eset ami miatt nagyon felkaptam a vizet:

Éppen telefonoztam mikor odatolakodott és rákérdezett hogy kivel irok? Mondtam hogy a pasimmal (persze nem is, de mi köze neki hozzá? xd). Erre rákezdett hogy milyen furcsa ez, és hogy ezt nem nézte volna ki belöllem, és mennyire idegen neki hogy nekem barátom van. Meg máskor is mondja hogy mennyivel kevesebb pattanása van mint nekem, meg hogy ne kaparjam el őket.. Ilyenkor kitudnám kaparni a szemét...



2015. dec. 19. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sértődnék meg, hanem ignorálnám.
2015. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem ez a hatalmas semmi nem ért volna annyit, hogy beírjak ide... Ne foglalkozz vele, kit érdekel, hogy az ilyen miket beszél?
2015. dec. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy ezzel a hülyeséggel foglalkoznál, jobb lenne egy picit a helyesírásra odafigyelni!
2015. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Röhögnék hogy azt hiszi pár mínusz pattanástól ekkora hátránnyal majd szebbnek hiszi magát.
2015. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azok az emberek akik önbizalomhiányosak és kissé irigyebb természetűbbek, általában jobban érzik magukat, ha a szebb és magabiztosabb osztálytársaikat piszkálhassák...szomorú, de ez így van.


"2 rend ruhája van" -nem lehet, hogy a család szegényebb sorból származik, és az anyagiak miatt nem engedhet meg magának többet?


Az előző válaszok után, ne nevesd ki! Valószínűleg zűrös családból származik, ne foglalkozz vele és rádun majd.

2015. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!