Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? A Tanarom, ,...

Mit tegyek? A Tanarom, , megalazott'' az egesz osztaly elott enmeg sirni kezdetm.

Figyelt kérdés
Felhozott egyregi temat ami nekem megalazo volt es meg most is rosszul erintett kertem hogy hagyja abba a beszedet de o csak folytatta en meg sirni kezdtem az osztaly elott ..regota ismerem oket de ez megalazo volt mit tegyek?

2015. okt. 20. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit hozott fel?

Oszt.tarsaid nevettek? Vagy mi volt?


En ugyanúgy bemennek az osztalyba es ugy tennék, mintha nem tortent volna semmi se

2015. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak osztálytársaim, akik sírtak ilyen-olyan, többé vagy kevésbé jogos okok miatt a többiek előtt. Egy-két hét múlva már senki nem emlékezett ezekre az esetekre. Ha egyszerűen túllépsz rajta, nem hagyod, hogy mások kiborítsanak az esetleges szekálásukkal, hamarosan valószínűleg el is fogod felejteni. Azt nem tudom, hogy mivel készíthetett ki a tanárod ennyire, de ha valóban szemét volt, kérd meg a szüleidet, hogy tegyenek panaszt valakinél.
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget :)
2015. okt. 20. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak be. A tanar volt bunko. Normalis ember latja, hogy neki van baja...
2015. okt. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló 5. koromban, van egy ritka és másoknak szánalmas/vicces fóbia, de nekem ez halálos félelem, amit egy értelmes ember megért. Hisz mondjuk mi a félelmetes mondjuk a pókokban de mégis megértem ha valaki azoktól fél stb.

Na és a ritka fóbiám miatt nem mertem osztálykirándulásra menni, amiről csak nagyon szűk család tud, aztán anyum mondta a tanárnak, hogy ezért nem tudok. Egyszer rajzórán valami nem tetszett a tanárnak lehet valami rosszat tettem vagy ilyesmi és előtört belőle és elkezte mondani egész osztály előtt, hogy milyen hülyeség hogy ilyentől félsz ilyen nincs is stb. Hát ott csak tűrtem mert félénk voltam, de ha most 20 éves fejjel visszarepülhetnék a testembe úgy leordítanám a fejét, hogy mit képzel és azonnal mennék igazgatóhoz illetve szülőkhöz mert a megalázás is bűncselekmény. Nagyon gyűlölöm azóta is azt a nőt.

2015. okt. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
mivel alázott meg? mert azt nem írtad
2015. okt. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj tovább, ilyeneknél nem érdemes az energiádat pazarolni. Illetve azaz lehet, hogy mégis, mielőtt másik diákot is megszívatna; habár lehet, hogy mégis te jössz ki rosszabbul, ha akadékoskodsz, jelented igazgatónál meg hasonlók, szóval lehet, hogy jobb lenne meglapulni mégis, mert lehet, hogy akkor nagyon rád fog szállni későbbiekben, hogyha ez még föl lesz hánytorgatna, és lenne folytatása; de majd találkozni fog az emberünk a karmával, majd egyszer megalázza őt is valaki; szóval ha rosszat okozott neked, akkor majd valaki neki is fog, szóval lehet, hogy tényleg meg kéne próbálnod magad egyedül túltenni rajta, vagy hát nemtom, illetve nem kell teljesen egyedül, csak elég, ha valakinek így elmondod, és kibeszéled magadból, de valami külsős személynek.
2015. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem engedém, hogy akárkiből tanár lehessen. Adnék nekik olyan fizetést, hogy mindenki ezen a pályán szeretne továbbtanulni, de ilyen féreg emberket gyerekek közelébe nem engednék.
2015. okt. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Problémád, átgondolás nélkül hagyod magad érzelmeket generálni más fogyatékosságai miatt.

Ha kell segítség kilépni e állapotból, írj.

2015. okt. 21. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Ne hagyd magad... Ha o megtette masik os megfogja... Rugasd ki
2015. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!