Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez normál?

Szerintetek ez normál?

Figyelt kérdés
Én egy 11 éves lány vagyok és nálunk van egy cigány fiú.Amikor a barátnőimel beszélgetünk akkor is oda jön és piszkál mindenkit és amikor nincsen a közelben tanár akkor meg egyfolytába fogdosminket vagy ép mindenkit ösze ver mert erősebb nálun. Ti mit tenétek a helyünkbe?
2015. okt. 5. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
titokban szervezzetek forradalmat a csajokkal, és verjétek agyon vagy szivassátok meg durván (pl.: rakjatok ki videót róla a fészre).puhatoljátok ki a gyenge pontját. künönben is ti vagytok többen nem? de a legjobb ellenszer az ilyen barmok ellen: szóljatok a tanárnak!
2015. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Cigányoknál sajnos igen
2015. okt. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szoljatok a tanároknak
2015. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha fiú létére lányokat ver, az alapból elég szomorú és szánalmas. De én tényleg szólnék minél hamarabb a tanárnak, mielőtt valakinek komolyabb baja esik.
2015. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, ranked
2015. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es minek kell kiemelni hogy cigany? Ertem hogy csesztet titeket, de egy magyar ember is lehet bunko nem kell ahoz ciganynak lenni.
2015. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos magyarországon nagyrészt a "ha bolondnak hívsz egy kutyát, azzá is válik" elv van érvényben a romákkal kapcsolatban. de nem mintha mi magyarok mások lennénk. ami azt a gyávát illeti: szemet szemért, fogat fogért.
2015. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!