Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti milyen vicces gúnyneveket...

Ti milyen vicces gúnyneveket adtatok a tanaraknak?

Figyelt kérdés

Nálunk:

Infó tanár: kb. hatvan éves, de százhúsznak néz ki. szakállas, furcsán beszél. kecske bának vagy kecske bácsinak hívjuk a háta mögött

biosz tanár: szintén kb. hatvan éves, de százhúsznak néz ki. nagyon szigorú. eredetileg valamilyen lászló antal. első óránkon így jön be: gyerekek én azt kérem tőletek, hogy ti engem tanár úrnak szólítsatok, nem akarok olyanokat meghallani, hogy laci bácsi, anti bácsi vagy kutyi néni! hát persze, hogy ráragadt a kutyi néni. késöbb rájöttünk, hogy hasonlít egy varangyra. így a továbbfejlesztett neve kurangy néni lett.


2015. szept. 25. 22:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az egyik nagyon szigorú tanárt mindenki csak Führerként ismeri :D
2015. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A mi angol tanárunkat,aki nő mókusnak hívják a háta mögött. Pl.volt,hogy egyik nap az egyik osztálytársam megkérdezte: "Kivel lesz óránk?" Valaki rávágja:"A mókussal" :D :D :D
2015. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Technika tanár neve volt Satu Samu.

Anyagismeret tanár: Ráczné, s ebből lett Sráczné.

2015. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vízihulla...
2015. szept. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Infó/matek tanár: Pár fiú 'BOSS'-nak nevezi. Még ritkán Tivi-nek szoktuk egymás közt.

Kémia/Fizika tanárnő: Már évtizedek óta ez a neve és mindenki így ismeri, mindenki: KOTLÓ

Magyar/Vallás tanárnő: egy vallásos, konzervatív nő. 'Penészfejű'nek neveztem én el a frizurája miatt, és a többi osztálytársam Apácának szokta nevezni:D

Rajz tanár: Az ő beceneve Tuti, mindenki így ismeri mi meg néha Tuti Fruttinak hívjuk.

Fizika tanár: Szeszkoács, Szaky- a nevéből eredően.

2015. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gestapo-főnök :D Megdolgozott ezért a névért. Szakrajzot tanított.
2015. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
nekünk matek tanár volt KGY mindig így írta alá az ellenörzőt ő utálta de az egész iskola így ismeri
2015. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Töri tanár: harisnya, Torna tanár: melegleves, szaktanár: szőke, terhes, szőkeku**a, Matektanár: susnya, Nevelőnő: legó,
2015. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A nem tagozatosok biológia tanára szerintem nagyon hasonlít egy légyre. Új tanár volt, nem tudtam a nevét, engem nem tanított, de az egyik osztálytársamnak le kellett adnom egy infót vele kapcsolatban, persze kicsúszott a számon, hogy "Légy üzeni...". Nem tudom, hogy terjedt el, ez volt tavaly, de azóta jó sokan hívják Légynek.
2015. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy nagyon szigorú és bunkó énektanárunk akit mindenki (még néhány tanár is) Lacibali-nak hív. (László Balázs)
2015. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!