Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ciki megkeresni a...

Szerintetek ciki megkeresni a volt gimis tanáraitokat?

Figyelt kérdés
Volt 1-2 ember akiket bírtunk, sokat beszélgettünk velük mondjuk szünetben vagy órák után, aztán banketten azt mondták, majd mondjuk meg nekik valahogy, hogy hova vettek fel, vagy egyáltalán felvettek-e minket - na ezt még nem tettük meg, mert nem tudtuk, hogy mégis hogy, most írjunk nekik facebookon, hogy "jó napot, felvettek a PTE-re", és ennyi? Az olyan személytelen, és szeretnénk megkérdezni őket, hogy van-e kedvük tartani néhány volt diákjukkal a kapcsolatot, stb. Tényleg az osztály nagy része nagyon bírta ezt a néhány tanárt, csak ez nem szokványos dolog, nem hallottunk róla, hogy a tanárok szívesen találkoznának a volt diákjaikkal, se olyat, hogy az öregdiákok kedvelik a volt tanáraikat. Szerintetek ez rossz dolog?
2015. szept. 15. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz dolog, én pl. bejárok az középiskolámba havi szinten valamelyik tanáromhoz... Ezen kívül e-mailben tartom velük a kapcsolatot (azért mégse facebookon...), ráadásul bármikor osztálytalálkozónk van (mert kb. félévente össze szoktunk jönni valahol), akkor meghívjuk azokat a tanárokat is, akiket kedvelünk.
2015. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ :)

Hát én bemenni a suliba biztos nem fogok, mert nem nagyon akarom, hogy az összes (kb. 40!) volt tanárom meg alsóbb évfolyamos diák "megrohamozzon", hogy na mi a helyzet, bájcsevej, stb. Akkor írok nekik egy e-mailt, csak én nem vagyok nagy társasági ember, de az osztály kifejezetten rám bízta ezt az ügyet, mert éppen a csendes természetem miatt általában én voltam a "kiskedvenc" :)

2015. szept. 15. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ciki, szerintem örülnek majd ennek, meg hát úgyis ők mondták, hogy jelentkezzetek. :D

Szerintem amúgy nyugodtan bemehetsz, nem biztos, hogy majd megállítanak csak úgy, bár nem igazán ismerem őket (a többi tanárról/diákról van szó), de persze te tudod. :)

2015. szept. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!