Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Össze vesztem a tesi tanáromma...

Össze vesztem a tesi tanárommal mit tegyek?

Figyelt kérdés
Össze vesztem a tesi tanáromommal azt kell tudni hogy ennek a tanáromnak van egy konditerme és ott van egy wc ahova eredetileg csak az mehetne be akinek van bérlete és nekem is van csak be vittem pár ismerősöm mert eléggé kellett nékik használni és hát eléggé ideges rám emiatt a tanárom meg mérges is nem tudom hogy mit tegyek mert eléggé indulatos és félektőle mit tegyek ?
2015. szept. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kerj tole bocsanatot
2015. szept. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elnézést kérnék. De arra vigyázz,h ne alázkodj meg közben, hanem maradj higgadt, határozott. Különben az indulatos ember csak vérszemet kap, ha azt látja rajtad,h tartasz tőle. Ne halkan habogj vmit, nézz a szemébe, és teljesen normális hangon mondd,h "Ne haragudjon tanár úr a tegnapi eset miatt, de egyszerűen nem tudtam kezelni a helyzetet, mert a haverjaim elég erőszakosak voltak." Vagy vmi hasonló.
2015. szept. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

viszonylag kevés nagyobb hülyeség van mint ügyészt, bírót, rendőrt, főnököt és minket tanító tanárt berágatni.

Egy udvarias bocsánatkérés talán használ. Négyszemközt, iskolában (tanáriban, öltözőben) minél hamarabb.

2015. szept. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy annyira határozottan merek tőle bocsánatot kérni mert eléggé nagy darab ember régebben testépítővolt és hát eléggé meg lehet tőle ilyedni
2015. szept. 4. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Belesz.rtak/hugyoztak a budiba, és ezért bepöccent? Szegény ember, milyen idegzsába lehet. El tudom képzelni, ahogy lüktet az ér a kigyúrt homlokán.
2015. szept. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, sajnos a mai játszmákkal teli világban ez kell. DE!!! Nagyon kisstílű a hozzáállása. Főleg, ha azt vesszük, hogy pedagógusról van szó. Nem a konditeremben az eszközöket használták jogtalanul az ismerőseid, hanem elemi szükségletük támadt, és te próbáltál segíteni nekik.Jobb lett, volna ha az épület előtt jön rájuk a szükség, és körbejelölik a konditermet???
2015. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Majd legközelebb benyit kopogás nélkül, hogy: Jegyeket bérleteket!


Hívd vissza a barátaid és tegyenek le 100ft-t az asztalára.


Mond, hogy majd be sz@rtak mikor az 60kg-os súlyokat emelgették.


Biztos ilyen lila/rózsaszín szőrmés, diszkófényes, hangulatvilágításos, krómozott, illatosított VIP WC volt.

2015. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Adj neki egy hetet,hadd eméssze a dolgokat,hadd üllepedjen benne a veszekedés tárgya,aztán kérj bocsánatot!


Tanárral békességben lenni mindig előny.Ha nincs béke,akkor rosszul járhatsz.


Én "engedtem",hogy az egyik középiskolai tanárom annak idején szivasson fél évet... ostobaság miatt.Belemászott a diákok magánszférájába,kérdezgette őket a magánéletükről,és nyilvánvaló volt,hogy ez senkinek se tetszett.Ha van egy diák,aki rosszkedvű,és rögtön mindent tanárként megakarsz tudni róla/tőle,akkor nem az a módja,hogy rögtön a problémájáról kérdezed,hanem előbb békén kell hagyni,várni kell.Hát ez a tanár nem várt.Én meg jól beszóltam neki,úgy igazán,istenesen,ahogy soha egyetlen tanárnak nem tettem,de végülis a hangnem volt a rossz,ahogy mondtam.

És félévig szivatott,aztán rájöttem,hogy mással azt tesz,amit akar,mert majd más megmutatja neki,hogy hol vannak a határok,és én csak a saját határaimat mutathatom meg neki,AZOKAT SEM BUNKÓN...mert tanár,és kész.

2015. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Szóval tesitanár, irigyli a wct és még indulatos is? Hm...
2015. szept. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!