Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek melyik tantárgy a...

Szerintetek melyik tantárgy a leghasznosabb, aminek nagy hasznát veheted a mindennapokban? Vagy helyzetekben

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 12:24
1 2
 1/12 Trafó1 ***** válasza:
100%

Ebbe most gondolj bele aztán rájössz, hogy felesleges volt megkérdezned.

Mindenkinek más, függ az érdeklődésétől, életétől, szakmájától, élethelyzetektől és még sok mindentől.

Nekem talán a matek, fizika, biológia, kémia, de az általános műveltséghez a nyelvtan , történelem , földrajz is fontos, egészség szempontjából a testnevelés.

2015. máj. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Matek, fizika, kémia, biosz.
2015. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Angol nyelv! Ezen nincs mit vitázni. Ezen kívül hasznosak lehetnek, a biológia, kémia, fizika, földrajz, matek, és egyéb nyelvek.
2015. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
angol,német,matek
2015. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
58%
Az idegen nyelvek nemhogy hasznosak, de elvártak a mai világban. Az irodalom, nyelvtan, történelem maga az alapműveltség. A matek, biosz, fizika, kémia hasznos LENNE, ha valóban a mindennapi élethez szükséges és hasznos dolgokat tanítanának, de szerintem ettől már teljesen elrugaszkodtak. ha azt kérdezed, hogy az a tananyag, amit a gimnáziumban ráderőltetnek, hasznos -e, én azt mondom, a természettudományos tárgyak szintjén maximum félig.
2015. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%

"Az irodalom, nyelvtan, történelem maga az alapműveltség."


És? Ettől függetlenül a gyakorlati hasznuk konkrétan nulla.

2015. máj. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

#6


Épp mint neked.

2015. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
fizika,kémia,földraj,a legfontosabb
2015. máj. 6. 15:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Matematika, biológia, kémia. Legalábbis számomra... eddig ezeknek vettem hasznát valamilyen helyzetbem.
2015. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát ha jön a világvége,akkor tényleg nagy hasznát veszed a mateknak:D
2015. máj. 6. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!