Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti miből érettségiznétek, ha...

Ti miből érettségiznétek, ha még egyszer megtehetnétek? és miért

Figyelt kérdés

2015. ápr. 4. 15:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nyilván be lehet adni még egyszer is a jelentkezést, csak minek, ha nem felvételizel.

Idegen nyelv emelt szintnél lehet értelme, ahol bizonyos százalék felett egyenértékű a középfokú nyelvvizsgával. Aki jobban szereti az emelt érettségit mint bármilyen nyelvvizsgatípust, mehet erre.

2015. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

megtehetem, miért ne tehetném meg? :D jópénzért lehet valahogy,nem tudom :)


amúgy semmiből.. az eredményeim a kaposvári egyetemre tökéletesek :'D

2015. ápr. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Épp ez az,ha érettségizni akarok,biztos hogy nem akarok kettest kapni,kizárt,és most a matekról beszélek.

Földraj az más

2015. ápr. 5. 12:43
 24/24 anonim ***** válasza:
Én semmiből nem érettségiznék még egyszer. Abból érettségiztem, amiből muszáj volt, plusz a két tárgyból, ami a legjobban ment, és mindegyik ötös lett. Illetve médiából, mozgóképből stb. igen, de mivel azt nekem nem tanították suliban, nem érné meg :D. Inkább az egyetemi életemben változtatnék meg dolgokat, ha visszamennék.
2015. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!