Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kikből lesznek a középiskolákb...

Kikből lesznek a középiskolákban a kiközösített, kiutált emberek, akiről maximum csak pletykálnak vagy kiröhögik ott?

Figyelt kérdés
Milyen fajta emberekkel szoktak ilyesmit csinálni?
2014. okt. 2. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Introvertáltak.
2014. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pletykálni inkább a népszerű emberekről szoktak.
2014. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem ezt csinálták, beilleszkedési szocializációs problémáim voltak. Persze voltak barátaim, de párról kiderült, csak a röhögés kedvéért voltak velem, hogy lehessen kit vegzálni.

Ilyenkor semmissé válik, hogy vannak jó tulajdonságaid - én pl. állatokon segítettem, menhelyen, vagy ha találkoztam síró gyerekkel, megkérdeztem, mi van vele; zsebpénzt adtam kölcsön rászoruló osztálytársnak, stb.

A legdurvább az, hogy akik bántottak, tényleg s3ggfejek voltak, nemcsak velem, mégis mai napig népszerűek és sok barátjuk van.

2014. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
"beilleszkedési, szocializációs"
2014. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk az osztályból két emberrel csináják ezt: az egyik szörnyen buta és nem is veszi a lapot, a másik meg csak magáról beszél és éjjel-nappal sajnáltatja magát.
2014. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Általában azokkal történik ilyesmi, akik eleve negatívan állnak magukhoz, mivel ez kívülről is érződik rajtuk, tipikus áldozat típusok. Aki elhiszi magáról, hogy szerencsétlen, az az is lesz.
2014. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is az egyik legkedvesebb lánnyal csinálták ezt, magának való volt, de nem buta. Ezt ma ADHD-nam definiálnák. Érdekes, őt is a népszerűbb tulkok bántották.

Az átlag diákok meg lenézték, mert más volt. Szomorú, mert én barátkoztam vele és sokkal értékesebb ember volt, mint az őt lenéző többség. De sajnos így működik a világ.

2014. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Aki népszerűnek látszik, nem biztos,hogy szeretik is.
2014. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A népszerűség kulcsa a tárgyak birtoklása. Jó telefon, tablet, jó öltözet a siker kulcsa. Már a lányok között. Mert azok ilyenben hisznek. Elmélyült arccal nyomogasd a telefonodat mindig, rögtön menő leszel.
2014. okt. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!