Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A középiskolákban a 11-12....

A középiskolákban a 11-12. -esek nem szokták lenézni a kisebbeket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Az idősebbek(bárhol) úgy jó 80-90%-a mindig lenézi a fiatalságot,nagyképűség és arrogancia uralja a világot.
2014. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Hülyeség, egyáltalán nem.

Nem nagyképű, inkább annyit mondok hogy lesz*r. Nem szologat be meg semmi, nem foglalkozik veled és ennyi. Emlékszek én is ezt gondoltam anno elsősként. De egyáltalán nem igaz. És pl. Ha előreengedem az ajtóban, 90%uk megköszöni, tehát ennyi azért van majdnem mindben.

2014. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én végzős vagyok, és nem, nem nézzük le a kisebbeket.:)
2014. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Ok nélkül biztosan nem.

Az eszembe sem jutna, hogy piszkáljam őket, meg hasonlók. Az iskolai táborokban meg rendszerint a normálisabb alsóbb évesekkel is össze szoktunk haverkodni, ahogy azt pár éve az idősebbek is tették velünk. Több alsó éves ismerősöm van, akivel gyakran beszélgetek, stb.

2014. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de akiket igen, azokat nem alaptalanúl, hanem mert nagyon gyerekesek :)
2014. febr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De, sokan. De sem akkor, sem most nem tudom megérteni, hogy ez miért jó nekik?

Akik azt írják, hogy ilyennel még nem találkoztak, azok nem tudom, milyen hiperelit iskolákba jártak. A végzősök rendszerint az iskola önjelölt istenségei, az újak pedig azok, akiket még akár csicskáztatni is lehet, de piszkálni mindenféleképpen.

Persze, azért nem mindenki tekint így rájuk, de engem például lenéztek az osztálytársak azért, amiért végzősként is emberként tekintettem a kis hetedikesekre. Pedig aztán magát nagyon elitnek tartó iskolába jártam.

2014. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Közepes kategóriás gimibe jártam, abszolút nem foglalkoztunk a kisebbekkel. Ne gondold, hogy a végzősök fő elfoglaltsága a kicsit csesztetése és lenézése. :))
2014. febr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ilyen. Ha iskolán kívül találkozunk egy szórakozóhelyen, buliban, mindig jófejek, úgy viselkednek, mintha le se szarnák a kort. Viccből kötekednek, hülyülnek, beszélgetnek, viccelődnek velünk.
2014. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de általában az összetartás jellemző az egy suliba járó tanulókra... persze vannak kivételek, de inkább összetartás és segítés jellemző
2014. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Te sem Tolna megyei vagy, ez fix :D
2014. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!