Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A középiskolákban a 11-12....

A középiskolákban a 11-12. -esek nem szokták lenézni a kisebbeket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 28. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10-es én nem Tolnai megyei vagyok... miért ott mi a jellemző? amúgy szerintem sulitól is függ, hogy kik járnak oda
2014. márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jártam már több suliba a megyében, hát amit leírtál, annak a tökéletes ellentétét tapasztaltam mindenhol :)
2014. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én most végzős vagyok az a tapasztalatom, hogy a fiatalabb néznek le minket. Már néha nem merek elmenni a folyosón mert csak a kisebbek bunkóságával találom szembe magam. Mindenkinek beszólnak. És nem lehet őket leoltani mert mindenre van válaszuk. És ezt képesek megcsinálni az úgymond "menő" srácokkal is akik akár földbe is döngölhetnék őket, de ez náluk nem kizáró ok.

Pedig amikor mi voltunk kisebbek akkor rá se mertünk nézni a nálunk idősebbekre nehogy ők szóljanak be valamit. Mostanra megfordult ez és nem értem miért...

2014. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!