Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan viselkedjek az új...

Hogyan viselkedjek az új suliban, hogy ne legyek különc megint?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan lenni mint mások, de valahogy eddig sose sikerült. Csendes vagyok, visszahúzódó, nem igazán beszélek, csak ha kérdeznek. Hogyan kéne ennek ellenére úgy viselkednem mintha normális lennék?
2014. aug. 21. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Beszélj!
2014. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pannii1125 válasza:
ez egyértelmű, kérdezz vissza :) vagy te kérdezz rá dolgokra :) imerkedj ,és légy nyitott mindenre, lőjj el egy két poént és már is meg fog npni az önbizalmad
2014. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Légy magabiztos...olvass olyan idézeteket amelyek erről szólnak: Magabiztosság...sok sikert:)
2014. okt. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De mindemellett add önmagad, tapasztalatból tudom hogy nem segít ha csak azért színészkedsz, netán hazudsz hogy ne tűnj különcnek és minél többen elfogadjanak. Egy igazi barát azért szeret aki vagy és nem azért, mert próbálsz beolvadni.


Én ugyan úgy csendes vagyok, és az érdeklődésem se nagyon egyezik a kortársaim többségével. Egy ideig ezt felvállaltam, sokan utáltak is, de volt 1-2 jó barátom. Aztán változtattam, utánoztam a többieket, próbáltam beilleszkedni. És ezzel veszítettem el azt a néhány barátomat is.

Rájöttem hogy h*lyeség volt, azóta nem érdekel hányan akarnak kiközösíteni, van egy barátom aki olyan különcnek szeret amilyen vagyok, és ez bőven elég. Soha sem adnám fel a barátságunkat azért hogy 40 másik ember kedveljen, miközben csak színészkedek.

Lehet hogy nem sikerül pillanatok alatt beilleszkedned, de kitartás :)

2014. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!