Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nektek facebookon hány egyetem...

Nektek facebookon hány egyetemi szak/csoporttársatok van bejelölve?

Figyelt kérdés
Csak puszta kíváncsiságból :)

2014. júl. 30. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Csoptársból szerintem mindenki vagy majdnem mindenki( 40 körülilétszámú csoport volt), nagytöbbsége engem jelölt, én nem vagyok az a jelölgetős fajta.


Össz évfolyamtársból, akiket tényleg ismertem olyan 10-20%-a ismerősöm facen. Ha bejölnek elfogadom, mert tényleg ismerem őket vmennyire, de magamtól csak olyat jelölök, akivel legalább beszélgettem már tartalmasabbakat a hellósziamizunál :)


22/L

2014. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb a csoport fele.
2014. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 a közvetlen csoportból, évfolyamból meg +10 körül (akikkel jártam közös kurzusra keresztféléven)
2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0, nem vagyok egyetemista.
2014. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fél éve mindenkit töröltem, akivel nem tartok személyes kapcsolatot. Én az FB-ét már csak a családom és közvetlen barátaim miatt látogatom.


Totál felesleges mások születésnapi tortáját és megosztott hülyeségeit nézni nap mint nap.

2014. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 kivételével mindenki. Azaz 1 antiszociális, nem jelölt vissza próbáltam vele barátkozni, nem ment
2014. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mindegyik (három diplomám van, plusz a phd, szóval ez legalább 120 ember)
2014. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak 2. Még egyet ismerek, de neki nincs facebookja. Amúgy kb 150-en vagyunk a szakon, de nekem nagyon kevés ismerősöm van, sajnos nem vagyok egy társasági ember, nem beszélgetek sok emberrel. Az egyetemről még pár ember az ismerősöm facebookon, őket olyan óráról ismerem, ami közös több szaknak.

L

2014. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!