Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehetséges, hogy melegek?

Lehetséges, hogy melegek?

Figyelt kérdés
Na, szóval van két fiú osztálytársam(nem csak kető több is van, de most róluk van szó) akik együtt ülnek és többször észrevettem(nem csak én, mások is), hogy gyakran hajtja egyik a másik vállára a fejét, rácsapnak egymás combjára...meg ilyenek, lehetséges, hogy melegek? Ha azok én nem ítélem el őket, csak kiváncsi vagyok, hogy azok-e?
2013. nov. 2. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézel adatot, hogy a világon hány db meleg férfi él.

Elosztod a világon élő összes férfi számával.

A kapott számot négyzetre emeled

Ennyi kb a valószínűsége, hogy mindketten melegek.


Szóval hogyha nem 0 a számláló (a világon élő összes melegek száma), akkor lehetséges.

2013. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges.De korántsem biztos.
2013. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ilyen van :D Az osztálytársammal haverkodunk ilyen magas szinten, és meleg vagyok, szerintem ő is, mert mindig azt mondja, hogy a melegeket el kell fogadni. Cserébe én néha, vagyis gyakran megfogom a seggét elég rendesen, mondjuk rádőlni annyira nem szoktam, de jó lenne. Élvezi ha fogdosom :P


17F

2013. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem is van két ilyen fiú az osztályomban. Nem lehet, hogy ismerjük egymást? :D Hányadikas vagy, melyik városba jársz?
2013. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A negyedik vagyok, én is gondoltam már rá, hogy melegek, de több jel meg arra utal, hogy nem.
2013. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgylátszik van pár ilyen fiú :))...köszönöm a válaszokat :)...amugy 11.es vagyok és Erdélyi :).
2013. nov. 3. 14:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Te meleg vagy amúgy? :)
2013. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem :), mellesleg lány vagyok.
2013. nov. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!