Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek hogyan védjem meg...

Szerintetek hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés
tisztázzuk, először is azért van ebbe a kategóriába, mert egy iskola társam pattog. nem vagyok izmos,de ő azért jóval jobb kondiba van.. és már szeritnem lassan nekem fog jönni.. mit tegyek? tanárnak nem szólok, szülőknek se!!! meg akarom védeni magam! soha nem verekedtem. nem is megverni akarom! csak megvédeni magam. ötletek? estelg linkek? köszönöm 16F

2013. okt. 14. 16:39
 1/9 anonim válasza:
48%
Állj ki magadért, de ne úgy hogy beszólsz neki. Próbálj hatni rá. Kérdezd meg tőle, hogy mennyivel lenne neki jobb, ha neked menne.
2013. okt. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
megpróbálom. na de tegyük fel ha nekem jön? akkor mit csináljak? csak nem futhatok el..
2013. okt. 14. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tökön rúgod,lefújod paprika spray-el.Ha tanteremben megy neked akkor székkel véded magad.

A legjobb megoldás ha elkezdesz egy harcművészetet,vagy önvédelmi rendszert űzni.

2013. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elkezdhetnél egy küzdősportot például.

Vagy ha van olyan ismerősöd, aki jár valamilyenre, akkor őt megkérheted, hogy tanítson meg valami önvédelmi fogást, amivel nem teszel komoly kárt a másikban(mert ha mégis, akkor te sem jössz ki jól a helyzetből az igazgató előtt).

2013. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ajánlhatok is valamit, akkor én azt mondom, hogy járj aikidora.

Nem tanulod meg gerincbe törni a másikat, viszont arra tökéletes, hogy megvédd magad a támadóval szemben.Az egyik alapelve, hogy sosem támadsz elsőként, viszont nem riadsz vissza a harctól.

Kezdőként pedig komoly kárt sem tehetsz a másikban, viszont harcképtelenné teheted pillanatok alatt.

2013. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy erőszakkal meg tudnád oldani. Pláne, ha nem vagy olyan fajta ember.. akkor már rég lecsaptad volna, vagy elküldted volna melegebb éghajlatra. Legközelebb hívd őt félre és mindenféle megalázkodás, vagy éppen lenézés nélkül kérdezd meg tőle, mi az, ami miatt így viselkedik veled? mit nem bír rajtad és miért.. ha elmondta, akkor magyarázd el neki, hogy emiatt nem érdemes megverni valakit ( esetleg ha tényleg veled van a baj, akkor változtass rajta). Beszélgess el vele és ha csak minimális értelem szorult belé, akkor is elérheted, hogy megváltozzon a véleménye.
2013. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha pattog akkor az azt jelenti h erossebnek es nagyobb csavonak erzi magat,de allj ki magadert,ne hadd magad es ha beledkot akkor mutasd meg neki h nemfelsz tole,es 70% az esely h abba fogja hagyni,ense vagyok nagyszam 55 kg. 17 eves vagyok,es kiaalok magamert :)
2013. okt. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el edzeni. Ha meg ver akkor meg lesz motivációd hozzá.

Engem kiskoromba megvertek, aztán elkezdtem edzeni még harcművészetet is tanultam és most egyik se mer keménykedni.

2013. okt. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=xvVSuvi_094 0:23 tól a legjobb taktika amivel megvédheted magad akármilyen támadóval szemben
2013. nov. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!