Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam felkért...

Egyik osztálytársam felkért szalagavatóra táncra, szerintetek táncoljak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy az osztálynak egy olyan tagja vagyok, aki nem tudott beilleszkedni. Ált. suliba piszkáltak, zárkózott, visszahúzódó lettem, néha középsuliban is, így maradtam ugyan ilyen, zárkózott. A szalagavató táncból kiakartam maradni, mert úgy gondoltam, hogy úgyse kérne fel senki, így nem is gondolkodtam ezen. De felkért egyik o. társam, akivel nem nagyon szoktam beszélgetni (azért van akikkel beszélgetek, de nem olyan vagyok, mint azok akik mindig a középpontban vannak, én mindig nagyon a háttérbe vagyok), ő is ilyen visszahúzódó, mint én (nem is személyesen kért fel, hanem ofő mondta egy másik o. társamnak, aki nekem mondta). Először nemet mondtam, mert nem szeretnék táncolni. Jó, de szeretnék, hisz minden lány szeretne olyan gyönyörű ruhákba! De van egy nagy heg a kezemen, ami elég friss, a rózsaszín bőröm csak úgy virítana az ujjatlan esküvői ruhában, a ruha kölcsönzése sem olcsó, nem tudok táncolni se, nem akarom hogy a többiek egyből összeboronáljanak ezzel az o. társammal, mindketten visszahúzódok vagyunk, nem tudom hogy táncolhatnánk együtt, és ő kicsit vékony hozzám képest, nem tudom hogy néznénk ki egymás mellett. Ez a kontra listám. Viszont a pro listán szerepel, hogy mennyire jó dolog lehet ez! De nem tudom... ti táncolnátok?
2013. szept. 21. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudsz táncolni? Biztos fognak valami táncot tanítani?

Van egy sebed? Biztos el lehet valami praktikával takarni, de messzebbről nem hinném, hogy látni lehetne. Elég jó élmény lesz a tánc, aminek az értéket nem lehet pénzben mérni, így simán megéri a pénz a ruhakölcsönzést. Attól, hogy együtt táncoltok miért boronálnának titeket össze? Ez elég buta gondolat.

Meg gondolj bele, hogy szegény fiú vette a bátorságot, hogy felkérjen te meg erre ilyen ostoba indokokkal visszautasítod. Szóval szerintem mindenképp menj el táncolni, nem fogod megbánni :)

2013. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha a helyedbe lennék én táncolnék!és ne mond azt hogy nem tudsz táncolni mert mindenkiben megvan a ritmusérzék!és amugy is,biztos majd tanítanak valamit
2013. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi lett a vége?
2022. márc. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Basztak
2022. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te nagyokos....
2023. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!