Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9. -esek! (Akik most mennek...

9. -esek! (Akik most mennek 10. -be) Milyen volt az első év?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, befogadnak-e majd az új osztályban, mert általánosban végig cseszegettek..És tudom, hogy hülyén hangzik, de komolyan azt hiszem, hogy mások nem izgulnak, mert úgy vannak vele, hogy úgy is jófejek, szóval biztos mindenki szeretni fogja őket...ez tényleg így van? Vagy mások is félnek? És amúgy úgy általánosságban 9.-ben mennyire közösítenek ki másokat? Csak mert általános iskolában még éretlenebbek de ilyenkor szerintem már valamennyire megkomolyodnak az emberek...vagy tévedek?

Előre is köszi :)


2013. aug. 19. 18:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem tudom, érdekel-e még valakit, csak gondoltam, leírom...szóval kiderült, nem tetszek a gyereknek...ma ráírtam facebook-on amikor fent volt azt annyit beszéltünk, hogy köszöntünk, megkérdeztem, mizujs, erre azt mondta, semmi és b szott volna mondani valamit...meg pár perc múlva ki is lépett és még csak annyit se mondott, hogy csá vagy valami...szóval most eléggé letörtem.
2013. aug. 23. 21:03
 12/14 anonim ***** válasza:
évvégére a cicababák ismáskép gondolkoznak majd :) meghát úgyis esnek ki onnan :D pl bukás, suli váltás stb :D én 12.es leszekmost, 9.ben 32en voltunk mostanra ha 15öt mondok még az is túlzás :D
2013. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
uhh xD mi most asszem 34-en vagyunk. bár ez nem is olyan nehéz suli, szóval itt szerintem nem lesz annyi bukott gyerek...de majd meglátjuk :)
2013. aug. 24. 12:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Jaj, ne legyél már ennyire negatív! Négy teljes évig lesztek együtt, legrosszabb esetben ez egy remek barátság kezdete. Már miért ne tetszenél a srácnak?

Velem is előfordul néha, hogy anyám lezargat a gépről, és még elköszönni sincs időm, de ez még annyira az eleje a kapcsolatotoknak. :)

Fel a fejjel, még akármi lehet ebből!

(az a válaszoló voltam, aki a kisregényt írta arról, mennyire kikészítették az előző osztálytársai, de a mostani osztályában már tök jól érzi magát. Oké, egyik a sok közül :D)

Majd írj, hogy alakul, ha gondolod, fiútéren imádok tanácsokat osztogatni. :)

2013. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!