Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9. -esek! (Akik most mennek...

9. -esek! (Akik most mennek 10. -be) Milyen volt az első év?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, befogadnak-e majd az új osztályban, mert általánosban végig cseszegettek..És tudom, hogy hülyén hangzik, de komolyan azt hiszem, hogy mások nem izgulnak, mert úgy vannak vele, hogy úgy is jófejek, szóval biztos mindenki szeretni fogja őket...ez tényleg így van? Vagy mások is félnek? És amúgy úgy általánosságban 9.-ben mennyire közösítenek ki másokat? Csak mert általános iskolában még éretlenebbek de ilyenkor szerintem már valamennyire megkomolyodnak az emberek...vagy tévedek?

Előre is köszi :)


2013. aug. 19. 18:50
1 2
 1/14 anonim válasza:

Cyo,most megyek 10.-be,ez függ attól is,hogy milyen suliba mész.Én közgazdaságiban kezdtem,ahol 2 barátom maradt 30 emberkéből,mert jobb cuccaim voltak,mint nekik.Majd átiratott anyum egy magán suliba(itt sajnos fizetsz a semmiért),de csak 8 osztálytársam van és MIND A BARÁTOM:D

Ha egy nagy osztálylétszámu helyre mész nagyobb az esélyed barátkozni,ha kicsi akkor hidd el ott meg lesz a csoportszellem+összetartás:)

2013. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :) Mi 34-en leszünk az osztályban, csak amiatt félek, mert igaz, hogy minél többen vagyunk, annál nagyobb eséllyel találok magamnak barátot, csak mondjuk mi van, ha valami hülyeséget csinálok, vagy csendes leszek az új közeg miatt és akkor még több ember fog utálni :S
2013. aug. 19. 20:48
 3/14 anonim válasza:

Szia! Én is most megyek 10.-be. Én őszintén megmondom neked (nem akarlak ijesztgetni), de nekem nagyon rossz. Talán betudható annak, hogy 35 főből 30-an lányok vagyunk, ezáltal állandóan megy a veszekedés valami miatt. Meg nem tudom, de a többiek másabbak, mint én. (Én tanulósabb vagyok, ezáltal csak néhány emberrel vagyok olyan "nagyonjóba") De hidd el, az év elején, még úgy megpróbál mindenki mindenkivel beszélgetni, jóba lenni stb... De aztán kialakulnak kőkeményen a klikkek. (Legalább is nálunk ez volt.)

Ez csak természetes, hogy az elején mindenki fél. De neked biztosan jó lesz, én talán csak azért nem érzem jól magam, mert elég hülye természetem van.:)

Remélem tudtam segíteni. :)

2013. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát ez a közösségtől függ, ugyan úgy vannak itt is kiközösítések mint álltalánosba.

hidd el mindenki izgul ugyan úgy mint te


9.-be még annyira nem komolyodik meg az emberek többsége. van aki még 12.re is ugyan olyan idióta marad

2013. aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én most megyek tizedikbe, rengeteget cseszegettek általánosban, az egész osztály utált, néha már furcsa visszagondolni, hogy alig egy évvel ezelőtt még szentül hittem, hogy az az ocsmány szörnyeteg vagyok, akit mindenki utál, aminek a fiúk csúfoltak a régi osztályomban.

Esküszöm, az első három hónapban még mindig élt bennem az a fixa idea, hogy itt is mindenki utál, undorodik tőlem, le akar rázni, stb., és mindenkinek be akartam bizonyítani, hogy nem ilyen vagyok. Tulajdonképpen ez ösztökélt arra, hogy mindenkivel nagyon kedves akartam lenni, de igazából kettőt sem kellett pislognom, már tele lettem barátokkal (jó, a tele lettem túlzás, de tény, hogy sokkal több haverom van most, mint eddigi életemben összesen). Mivel nagy a közösség, rengetegen vannak olyanok, akiknek hasonló élményekben volt részük, mint nekem.

Még fiúkkal is jóban lettem, és tényleg egészen rendbe jöttem ez alatt az egy év alatt. Már egész szépnek látom magamat, és jobban tisztában vagyok a személyiségemmel is, mivel nem sokat kíméljük egymást, megy rendesen a kritizálás barátok között, lehet azért, mert mind antiszocok vagyunk, de legalább érzem, hogy tartozom valahová, és valami furcsa módon még az önbizalmamat is növeli. :)

Amúgy megsúgom, mindenki retteg. Aki azt hiszi, amúgy is szeretni fogják, azzal valami nincs rendben. :D

Persze, van lány, akit kiközösítettek, de vele is mindig megpróbál valaki barátkozni (én is fel akartam karolni, mert arra emlékeztetett, amilyen én voltam korábban), de ő mereven elutasít mindenkit, és folyamatosan megjegyzéseket tesz másokra.

Szóval a recept, hogy ha kedves leszel, és érdeklődést mutatsz a többiek iránt, mindenképpen lesznek barátaid.

Persze, ez attól is függ, hova mész, én egy "elit" iskolába járok, nálunk az a normális, ha valaki "tanulósabb".

2013. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem tetszett. Az általánost nagyon utáltam, az osztálytársak miatt, nem is szívesen gondolok vissza, örülök, hogy vége. Én is tartottam tőle kicsit, mert nem tudtam, hogy ugyanilyen lesz-e vagy, másmilyen. Aztán rá kellett jöjjek, teljesen más az egész, sokkal jobb minden, és az osztálytárasakkal sincs semmi bajom.:) (1-2 kivételt persze.) Náluk csak egy embert közösítettek ki, de őt is a stílusa miatt. Mindenbe beleszól, még abba is, amihez tényleg semmi köze nincs, egyszerűen idegesítő az egész ember. Összességében én nagyon szeretem a középiskolát.:)
2013. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nálunk ilyen pacsirta tábor volt, szóval tulajdonképpen betudhatjuk az első közösen töltött napoknak is...szóval félig-meddig bekövetkezett, amitől rettegtem, ugyanis az osztályomban lévő lányok nagy része nem igazán csipáz, már az első nap kialakult egy klikk, mert az osztályunkban 16 vagy 17 lány van és kb. 10-13-an állandóan együtt vannak, és most elég furán alakult, de pont a mi osztályunk van tele ilyen kis cicababákkal, szóval ők jól el vannak együtt, velem úgy viselkedtek kb, mint általánosban, hogy hozzám se szóltak, meg köszöntem és mintha ott se lennék, meg semmi..viszont az osztályomból pár lánnyal jóba lettem, szóval ők már ilyen "barátnő jelöltek" :D

aztán rajtuk kívül még egy másik osztályból lettem jóba viszonylag a lányokkal és a fiúkkal, és egy volt osztálytársam, aki egyben az egyik barátnőm is, szóval ő is a másik osztályba járt és megismertünk egy lányt, akivel nagyon jóba lettünk és egész nap így hármasban voltunk együtt, át is költöztem az ő szobájukba és együtt aludtunk, meg ilyenek, szóval jó volt :D és az én osztályomból a fiúk közül egy sráccal lettem nagyon jóba, mert már az első naptól kezdve tetszett és most a 3. nap végére tök jól összehaverkodtunk úgymond, csomót beszélgettünk meg vett nekem fagyit is :P :$ csak a rossz az volt, hogy a buszon én elöl ültem, ő meg hátul és ott elváltak útjaink..de am bnőméket is megkérdeztem és mondták, hogy végig figyeltek minket, amikor beszélgettünk meg sétáltunk kettesben a fiúval és mondták, hogy virít róla, hogy nagyon bejövök neki :$ szóval így összességében egész jól érzem magam, bár egy kicsit még így is tartok attól, hogy a többi lány osztálytársammal és a fiú osztálytársaimmal mi lesz...vagyis még egy fiúval haverkodtam össze félig-meddig a kiszemelten kívül, de am rajta kívül nem nagyon.

2013. aug. 22. 18:57
 8/14 anonim ***** válasza:

az a lán klikk a 10-14 főből álló lány csapat, ne törödj velük felszínes barátság fog kialakulni köztük, ők lesznek az iskola cicababái..


akikel összebarátkoztál az remek, igaz nem sok de 2-3 barát. ők legalább igaz barátaid lesznek. nem úgy mint az a másik csapat


a sráchoz pedig sok sikert, bármi kialakulhat köztetek =)

2013. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Na ennek még így, ismeretlenbe is örülök. Elmondanám, nálunk is volt ilyen cicababás-lánybanda(ők olyan 5-6 voltak), de ők év végére már olyanokon mentek keresztül, hogy más pasijával kavartak, meg ilyenek.xd Szóval valóban elég felszínesek.

A fiúval pedig sok szerencsét!

Hármas voltam.

2013. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az utolsó két választ köszönöm :))
2013. aug. 23. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!