Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Félek a kiközösítéstől. Mit...

Félek a kiközösítéstől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval most leszek elsős gimibe, de 2éve egy BMX baleset miatt a gerincem megsérült.Volt 2 műtét és gyógytornára kell járnom.Az eddigi osztálytársaim nem közösítettek ki miatta,ugyanúgy haverok voltak de az újak (akik közül még senkit nem ismerek)nem tudom milyenek lesznek.Félek hogy kiközösítenek, gúnyolnak, kötekednek azért mert járnom kell gyógytornára és hogy a gerincem nem okés :/ Hogyan növelhetném az önbizalmam?Azt mondják hogy a stílusom miatt nem fognak figyelni a gerincproblémára (ami lehet igaz mert kicsit egyedi stílusom van..:D),de akkor is parázok egy kicsit


15/f



2013. aug. 19. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amitől félsz, azt bevonzod. Ne arra gondolj, hogy mit NEM szeretnél, hanem arra, hogy mit szeretnél. Az agy nem ismeri a nem szót. Gondolj arra, hogy szeretni fognak, jól kijössz majd mindenkivel, új emberek, új élmények, új tapasztalatok :)

Senki nem fog emiatt kiközösíteni. Főleg ha egyedi stílusod van ;) nyugalom

2013. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gerincproblémám van, én még tesire se járhatok. Ne aggódj, nem valószínű hogy kiközösítenének, csak legyél jó fej és önmagad mindenkivel. Nekem ez működött.
2013. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Legyen tartásod, és ne nyavajogj előre. Lehet, hogy lesz olyan osztálytársad aki kerekesszékben fog ülni, hallókészüléke lesz, vagy rohadt szarul lát. Lehet, hogy mixben fogja élvezni az életet. Szóval ha ilyen lesz, ne közösíts ki senkit te sem, oké?
2013. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Megpróbálok jóra gondolni, de nehezen megy.:D

Én nem fogok senkit kiközösíteni az biztos, és megjátszani se fogom magam.Az nem az én műfajom

2013. aug. 19. 14:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem mindig megy. Könnyű lenne, ha egyszerűen menne :D


Nem elég fejben eldönteni, hogy mit gondolsz, el is kell hinni. És az még nehezebb. Mert amiben hiszel, az teljesül!

2013. aug. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sikerült és már jobb.Mindig azzal bíztatom magam, hogy osztálytárs vagy évfolyamtársak közül is tuti valaki fog velem járni gyógytornára mivel informatikára megyek és ott elég gyakori a gerincferdülés és más problémák..:D
2013. aug. 20. 14:40
 7/10 anonim ***** válasza:

de látszik hogy nem egészséges a gerinced? Azt meg hogy gyógytesire kell járnod nem muszáj megosztanod velük ;) És ha meg is mondod, nem lesz semmi baj! :)

Én is most megyek 9-be de én nem félek. Elhiszem hogy jó lesz és kész.

És tudod mit? Tényleg jó lesz. :))És neked is ezt kívánom!

15/l

2013. aug. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Látszani nem látszik csak röntgenen (meg annyi hogy 2 vágás a két műtét miatt)De nem olyan feltűnő :D
2013. aug. 22. 16:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Elöre ne képzelödj ha nemlátszik semmi akkor nincs probléma. Ha megtudják baleset miatt van az hogy gyógytornára jársz és normálisak nem szekálnak.
2013. aug. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért félsz? A vágásokra még gerjednek is a csajok ;D szerintem nem lesz semmi gond!
2013. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!