Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gimis leszek és nagyon szerete...

Gimis leszek és nagyon szeretem a műkörmöket. Szerintetek meg engedik majd ott is a műkörmöt?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 11:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nlu i nem engedték, amikor én voltam gimis, de a hajfestést, a pearcinget, a tetoválást(látható helyen) sem, amikorballgtam, akkor a hajat lehetett festetni,csak tilos volt a nagyon feltűnő, mint a rózsaszín haj...vagy csíkok....ésa feltűnő frizura sem lehetett, mint pink taraj..stb

Mára műkörömért sem szólnak, ha nem vörös karmok, olyan hosszúságú legyen, ami tornaórán nem akadályos..


Tehét minden iskolában haladnak azért a korral, én egy megyei "elit" iskolába jártam. Ha a megyében megemlítetted akkor, az nagy szó volt, hogy ott végeztem...én 2006-ban ballagrtam, azőta viztosan lazultak még a dolgok, hiszen az ottlévő 5 évem alatt is érezhető volt, qmi azért szerintem nem feltétlen jó, hiszen amíg tilos volt is voltak páran akik nem tartották be, az ejnye-bejnye mellett, akkor az ilyen diákok most mit csinálhatnak?

Mert pl nekem is volt piercingen 16,5 éves koromtól, csak nem az arcomon...


26/ n.

2013. aug. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
már egy éve van műkörmöm rendszeresen nem az a méteres hanem az a kisebb és aranyosabb, műkörmös a szomszédom és ő szokta nekem normálisan megcsinálni.Szoktam figyelni a higéniájára is egyben.
2013. aug. 9. 13:46
 13/19 anonim ***** válasza:
Ezt Twitteren is meg mondtam volna.:))
2013. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%

A tesitanár vlsz. nem fogja engedni, vagy ha olyan, akkor halálra szívat érte. Tesizni nem lehet műkörmökkel.

Egyébként én 1997-ben érettségiztem, és akkoriban minden ilyen tilos volt, sok helyen még a sminkért is szóltak. Ma már a középiskolásokra akkor sem mernek megjegyzést tenni a tanárok, a nagy liberalizmus közepette, ha úgy néznek ki, mint az utcasarki prostik.

Én a lányomnak nem engedném, szerencsére még elég kicsi ahhoz, hogy ez érdekelje.

Az iskola nem divatbemutató vagy szépségverseny, nagy kár, hogy az lett belőle, és a többség tanulás helyett elsősorban a megjelenésére koncentrál. Meg kéne találni a helyes arányokat, és azt, hogy mi hova való.

2013. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

előzőhöz: az utcasarki prosti kinézetű lányokon röhög általában az egész iskola tanárostul, nálunk ezért (se) szólnak rájuk, hogy legyen elrettentő példa.

Műköröm egyébként tesin nem túl jó, pl. eldobsz egy medicinlabdát, és ha picit is megcsúszik, pápá műköröm. (majdnem ilyen volt nekem is, csak nekem a sajátom volt,de csak súrolta szerencsére)

Szeritem rakasd fel most még augusztusban, és próbálj vele írni, rajzolni, telefonozni (ha okostelefonod van, nem ütsz-e mellé) kötélmászás, labda, öltözködés, stb. Ha nem megy, akkor le tudod szedetni suliig.

2013. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
0%
Szerintem egy szép műköröm szexi. Nekem sokat számít, ha egy nőnek ápolt és nőies a keze - ennek pedig része a műköröm is. Mellesleg én nem ismerek olyan férfit, akinek ne tetszene. 29F
2013. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
54%

Nem szólnak érte a tanárok, de a véleményük meg lesz rólad... az emberek sajnos hajlamosak első látásra ítélni, és ha azt látják, hogy műkörmöd van (plusz egyéb dolgok: smink, miniszoknya stb.) akkor első pillanattól egy azt hihetik, hogy egy üresfejű kiscsaj vagy és úgy is fognak kezelni.

Persze ez csak egy lehetőség, de én kijártam már néhány iskolát és ezeket tapasztaltam.

L/23

2013. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ne haragudj meg, de hogy akarsz gimibe menni, ha még helyesen írni se tudsz!? (megengedik - ezt egybe írjuk)
2013. aug. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nálunk csak tizediktől van engedélyezve a körömfestés, smink, hajfestés. De sajnos ismerek olyan kilencedikest, akinek, hosszú, hegyes műkörme van... csodálom, hogy nem szedetik le vele, amikor az egyik tanár rámszólt a diszkrét, rövid, festett körmömért...
2013. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!