Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan rázhzatom le a legútála...

Hogyan rázhzatom le a legútálatosabb osztálytársamat? (szinte naponta beéget! ) Úgy útálom!

Figyelt kérdés
(a barátai azt sem tudják miről van szó de azért beleugatnak mindenbe) 3 felé nehéz pofázni! Hogy lehet leoltani vagy valamit csinálni vele hogy békénhagyjon? Szerintem azért csinálja hogy na barátait szórakoztassa!

2013. júl. 13. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Rövid u az utàlom és az utálatos is.
2013. júl. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy tojd le, vagy nevess vele/ csináld úgy, mintha te is viccesnek találnád; vagy pl ezt hallottam valakitől, h beszól vki akkor erre reakció: "Hát még látnád azt a f***alakú anyajegyet a combomon!" Vagy ha látják h nem tudnak felhúzni, talán abbahagyják, de nemtom:$
2013. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*azt az anyajegyeset meg ilyen viccesen megjegyezve, le vannak ők carva; nem kell ilyen emberekre amúgy időt vesztegetni, te értelmesebb vagy náluk!:)
2013. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*az a smiley csak azért került oda, h tényleg, vedd poénra őket, röhögd ki őket magadban, szánalmasak, kicsinyesek
2013. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 14. 09:30
 6/6 anonim válasza:
100%
Vágd fejbe őket! én is már sokszor szétvertem az osztálytársaimat akik kötekednek folyton. a jó ku*va anyjukat
2013. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!