Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek? Nem fogadnak el

Mit tegyek? Nem fogadnak el

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy most kezdtem el a középiskolát, és nagyon utálom, hogy nem fogadnak el.

Vagyis hát elvagyunk, de pl. nem hívnak el sehová. Volt egy lány, akivel egy ideig együtt lógtunk, de már hozzám sem szól.

Volt sulimból vannak barátaim, igaz barátnőim is vannak, de senkivel nem vagyok "haverságba". Nem hívnak el bulizni, még csak rám sem szarnak.

Vidéken élek, ehhez lehet köze(kérdőjel). Elég elit suli, és a volt sulimban nem volt az a nagyon elit oktatás, de kitűnő voltam- viszont 0 tanulással, így most kicsit fel kellett zárkóznom, és a jegyeim alapján nem látszom valami okosnak. Ehhez lehet köze(kérdőjel).

A barátnőimmel nagyon jól elvagyunk, de vágyom arra a fiatalkori hülyéskedésre. És persze arra, hogy legyenek haverjaim. Van humorom, normális ruhákban járok, nem vagyok olyan csóró. Akkor mi a baaj..(kérdőjel) Lassan már depressziós leszek emiatt...



2013. júl. 12. 11:57
 1/4 A kérdező kommentje:
plusz minden osztálytársam, és az osztályfőnök is el van ájulva, hogy az egész suliban a mienk a legjobb osztályközösség...
2013. júl. 12. 11:58
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Miért írod mindig zárójelben, hogy "kérdőjel", ahelyett, hogy tennél egy rendes kérdőjelet???
2013. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert amikor ki szerettem volna írni a kérdést, kiírt egy hibaüzenetet, hogy ne a leíráshoz írjam a kérdést. De szerintem is ez a leglényegesebb pontja annak, hogy nincsenek jó kapcsolataim...
2013. júl. 12. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Először is vagy te olyan egyéniség, aki nem lesz depressziós mások hülyesége miatt.

Aztán lehet, hogy a természeted nem haverkodós. Hidd el, lehet ha azt látod, másnak van ötven haverja-de az nem látszik, hogy nincs egy barátja se.

Az osztály valószínűleg nem testületileg jár el bulizni és úgy hagynak ki belőle téged, hanem vannak emberek, akik együtt szoktak lógni.

Ha nagyon hiányzik neked, hogy az osztálytársaiddal járj el, akkor hívj el te pár szimpatikus arcot először valahová, aztán ha jól jön össze a dolog, akkor jöhet a következő lépés.

2013. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!