Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ennyit változhatna...

Szerintetek ennyit változhatnak az emberek?

Figyelt kérdés

Még általános iskolás koromban (ja, ez volt 20 éve) iskola váltáskor egy elég rossz osztályba kerültem. Csak a felvágás, a gazdag szülők, a mások cikizése volt a "cél". Én mint új gyerek, ráadásul rettentő csórók voltunk, egyből céltáblája voltam sokaknak, és idővel többekkel csak egy veszekedős "kapcsolatot" tudtam kialakítani. (tehát akivel semmiképp nem tudtam barátkozni, azt elküldtem a fenébe ha csúfolt)

Eltelt sok év, és ugye jöttek a közösségi oldalak.

Meglepő módon a csúfolkodók szép lassan bejelöltek ismerősként.

Persze nem akartam a sértődöttet játszani és vissza jelöltem.

És tök normálisak.

Ha pl. szülinapom van akkor felköszöntenek, ha van egy téma amihez közösen szólunk hozzá akkor is kulturáltak, stb.

Változhat ennyit egy ember?

Vagy annó csak gyerekes értelmetlenség volt az egész, most meg felnőttek az élethez?


2013. júl. 7. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

"Vagy annó csak gyerekes értelmetlenség volt az egész, most meg felnőttek az élethez?"

már meg is fogalmaztad és elég jól:)))itt a válasz:)

2013. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Mivel ők voltak akik csúfoltak másokat, nekik nem számított sokat a dolog, ezért kezelik úgy mintha mi sem történt volna.
2013. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na meg azt is kalkuláld bele, hogy az ember interneten hajlamos egy másik énjét elővenni.
2013. júl. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!