Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most mi a baja a tanarnomnek?

Most mi a baja a tanarnomnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar fel eve ketelyeim vannak az angol tanarnommel kapcsolatban,ugy tunik, nem bir mivel szamba sem veszi ha oran szolok meg szemembe mondta nem baj ha nem szolalok meg Én vok hulye hogy kepzelem hogy nem alhat vagy joltakarni ellenszenvet? Mikor rákérdeztem azt mondta bír. Persze facebookon is likeolgat elég sok csoporttársamnak, engem kikerül. Mégis szembemosolyog játsza velem a rendest. Persze hiába vagyok a legjobbak közt angolból, mégis mikor verseny előtt rákérdez pár személyre hogy ki akar jelentkezni, engem rendszeresen "kifelejt".
2013. júl. 3. 15:46
 1/6 Lexa666 válasza:
100%
Szerintem emlékezteted egy személyre a múltjából. Előfordul. Rám ofőm pikkelt, pedig jó tanuló voltam, matekból a legjobb.
2013. júl. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a töri tanárom utált, de egy nem normális állat volt. Elhatározta, hogy megbuktat, de mivel 5ös voltam, így nem igazán jött össze neki. Aztán megfenyegetett , hogy majd az érettségin, de mivel nekem lett a legjobb az írásbelim, sokra ezzel sem ment, a végén pedig dicséretes érettségit csináltam. Szóval ne foglalkozz vele, nem kell szeretnie...
2013. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek a hasznos választ!
2013. júl. 3. 17:51
 4/6 anonim válasza:
50%
Hát azért tálnak a tanárok, vagy legalábbis, ez a tanárnőd, mert túl sikeres vagy, és mert ő nem ütötte meg azt a mércét a te korodban amit te most. Én kismillió versenyre megyek és az összes tanár utált tavaly, de túl jó vagy ahhoz, hogy kifogjon rajtad, ahogy az egyik válaszadó is kemény dió volt. Mostmár az én tanáraim is kezdenek szeretni, de az osztályfőnök, az föcitanár, a töritanár, a matektanár meg a tornatanár még mindig pipa. Irigyek. Matek, töri fizika, magyar, kémia meg angol. Ezekből a tantárgyakból megyei szintű versenyen min 3. helyezésem van. Meg a köztársasági versenyről meg ne is beszéljek. Engem is csúfolnak sokat, nem csak a tanárok. Nyugi, vagy irigység, vagy azt hiszi rólad, hogy nyalizni akarsz, értelmetlen fecsegéssel jobb jegyet szerezni.
2013. júl. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj meg magyarul...eltudom képzelni ,hogyha magyarul sem tudsz írni akkor angolon mit művelhetsz, nem nagy csoda lenne ha nem bírna más bocs ;)
2013. júl. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszélj vele személyesen még egyszer,kulturáltan!
2013. nov. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!