Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítseteek (! ) Nagyon...

Segítseteek (! ) Nagyon visszakell vágnoom. (! ) (? )

Figyelt kérdés
A suliba hozott sütit az a gyerek akit szekálni szoktam, engem is megkínàlt kedvesen. Finomnak tűnt így nem csak egyet ettem. Na 3. óra után durva hasi bajok kaptak el, nem törődtem vele, gondoltam csak elmúlik. De amikor a folyósón sétáltunk úgy éreztem felrobbanok. a lábam nem mozgott de a hasam ment. És ott, a folyósó közepén szószerint összefostam magam. Késöbb kiderült hogy a gyerek anyja tele nyomta a sütit hashajtóval. Segítsetek! Hogy vágjak vissza.?

2013. júl. 1. 18:19
 1/5 Argloss ***** válasza:
100%
Gondolkodj el azon, hogy mitől olyan szánalmas az életed, hogy másokat kell piszkálnod azért, hogy ne érezd magad rosszul... Kedves anyuka legközelebb lehet, hogy durvább módszert fog választani. Nem biztos, hogy ez mókás játék lesz neked...
2013. júl. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amado atya ***** válasza:
100%

Hová vágnál vissza?

Ő vágott vissza a sok szekálásért. Úgyhogy 1:1.

2013. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kamu
2013. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%
Buktad a kamukérdést: már nyár van!
2013. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Toljál fel a seggébe egy zsiráfot.
2013. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!