Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogy eltűnjön?

Mit csináljak hogy eltűnjön?

Figyelt kérdés
Idén jött egy lány a suliba akit Lilinek hívnak! Eleinte kedveltem de utána kiderültek dolgok róla! Például hogy cigizik, vagdossa magát csak mert unatkozik és már nem szűz(13 éves)! Nemrég összejött egy 15 èves fiúval akivel azonnal le is feküdt és azzal dicsekedett hogy ez a fiú kiszívta a mellét! Az egyik osztálytársam megkérdezte h járna-e vele de erre a Lili azt válaszolta hogy nem mert ő csak 15-23 évesekkel jár mert azokat le lehet szopni! És mostanában a pasimra és a többi fiúra is nagyon rászált: egyfolytában ölelgeti meg puszilgatja őket és így persze sokan oda vannak érte! Valahogyan el kéne érnem hogy kirúgják vs. elmenjen másik suliba de nem tudom hogy hogyan! Nincs vmi ötletetek? Mi a véleményetek erről a lányról?

2013. jún. 16. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az igen :O 13 éves és már nem szűz? Csak gratulálni tudok neki.. Mondjuk ez neveltetés kérdése is. A verekedést ellenezem,de félrehívnám a kiscsajt, és elbeszélgetnék vele, hogyha nem száll le a barátodról, annak következményei lesznek. Vannak sajnos ilyen rib@ncok. Most gondolom nyári szüneted vam, úgyhogy 2 és fél hónapig gondolom nem látod. Ha meg igen, annál inkább el tudsz vele beszélgetni. De ha ilyeneket csinál suliba úgy is megutálják a többiek, meg ki fogják közösíteni.
2013. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne avatkozz bele.Még a végén téged kever valami kínos ügybe.
2013. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tegyél taposóaknát az ágya mellé, annak majd lesz hatása. =D
2013. jún. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első,nem biztos hogy megutálják,az én és sok más ismerősöm iskolájában ez a menő.Egyébként szerintem is beszélgess el a csajjal hogy szálljon le a barátodról,nem kell megfenyegetned vagy verned(ha nem ő kezdeményezi)de ne kérlelés szerű legyen,hanem legyél határozott.
2013. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mocskos kib@szott kva,asszem kitépném az összes haját,ha rászállna az én pasimra!De ugye a pasid nem vevő rá?Az ilyen mindenkivel összefekszik,ha pasi lennék,leokádnám az ilyet,ha hozzám érne,mondjuk így is!Amúgy milyen származású?Legalább kinéz valahogy?Vagy úgy,aki benéz?
2013. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem közösítik mi,vagyis a lányok kicsit igen de a fiúk oda vannak érte mert mindig oda megy hozzájuk és elkezdi a seggét rázni meg maszírozza őket! Évzáróra is olyan szoknyába volt amiből szó szerint kilátszott mindene!
2013. jún. 17. 08:41
 7/7 anonim válasza:
Ezek miatt nem kell aggódni.1-2 év AIDSes lesz és viszlát.Ezt nem poénból mondom ez az igazság sajnos.Életem során sok ilyen ember volt végül mindegyik nagyon nagyon megbánta,ha meg nem bánta meg és nem hagyta abba ezt a viselkedést nem érte el a 20 éves kort.Ha az ilyenek nem fejezik be ezt a viselkedést előbb utóbb pofára fognak esni de úgy hogy talán az életükbe kerül.
2013. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!