Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kell írjak a tanáromnak, vagy...

Kell írjak a tanáromnak, vagy hogy működik?

Figyelt kérdés
Betegség miatt nem tudtam részt venni egy zh-n. Ilyen esetben kell írjak a tanáromnak, hogy nem voltam és szeretnék pótolni, vagy csak a neptunban kell jelentkezni a meghirdetett pót zh-ra majd? Elsőéves vagyok, így nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok. Illetve egy másik ehhez kapcsolódó kérdés: ha valamiből bukok, akkor az egész félévet kell ismételnem, vagy mehetek tovább, csak azt a tárgyat újra fel kell vennem következő félévben is? És mi van olyankor, ha a második félévben egy kötelező tárgynak (aminél ugye nem tehetem meg, hogy nem veszem fel), ez a tárgy az előkövetelménye? Ilyenkor csúszik az is, vagy ismétlem az egész első félévet (aminél ugye első kettőt kellene ismételnem, mivel keresztfélévben nem indul minden szak)?
okt. 11. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Felhivod q tanulmányi osztályt vagy besetalsz és szépen megerdeklodod. Illetve írsz az oktatnak, hogy van-e lehetőséged pótolni. KOMMUNIKÁCIÓ.
okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pótZH időpont akkor semmit nem kell szólni, mert az azoknak van akik valamilyen okból az elsőn nem tudtak megjelenni vagy elégtelent írtak.


Bemész pótzh-ra és megírod.

okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Adott egyetemtől is függ, valahol úgy van ahogy a kettes írja, van ahol kell szólni illetve kell orvosi igazolás is.


Ha egy tárgyat buksz akkor csak azt az egyet kell megismételni, ha épül rá tárgy akkor azt is csak később tudod felvenni.

okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!