Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igénybe vesztek/vettétek az...

Igénybe vesztek/vettétek az iskolátok által nyújtott szakköröket, tanfolyamokat, egyéb iskola utáni elfoglaltságokat, akár csak egyet is (akár sport, amit az iskolában szerveznek)?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 14:25
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, mert sajnálom a szabadidőmet (esetleg a pénzt is) az ilyen elfoglaltságokra.
Nem, mert kevés haszonnal járnak számomra.
Egyéb, leírom.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Idén nem. Tavaly a lány járt környezet szakkörre, előző évben kézművesre
tegnapelőtt 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert javarészt az sni-sek adhd-sok járnak ilyenekre valahogy.
tegnapelőtt 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Általános iskolában igen, mert kötelező volt egy elfoglaltság legalább. Úgyhogy ott társastáncra jártam, de utáltam. Csakis kényszerből jártam. A versenyeket még jobban ki nem állhattam, egyedül csak az volt az oka, hogy elmentem, hogy a táncpartneremet ne hagyjam cserben. Ez volt az egyetlen ami motivált.


Középiskolában hálistennek nem volt kötelező semmi ilyesmi.

tegnap 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SZTANN ***** válasza:

Ha a kínálatban akad számodra vonzó (téma, tárgy, tanár, társaság), akkor feltétlenül VEDD IGÉNYBE! Iskolán kívül semmit sem kapsz ingyen, sem kényelmesen, helyben. Azért elkötelezettséget is jelent: elvárható, hogy KOMOLYAN vedd (ne lógj, ne zavard a munkát, ne hanyagold el)!

Ha nincs vonzó szakkör, akkor minek mennél?

tegnap 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ötödikben próbálkoztam, de csak én akartam menni az egész iskolából így pár hét után abbahagytam. Persze amikor már nem akartam menni, azokban az években voltak emberek, nem is kevesen.
tegnap 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!