Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az osztálytalálkoz...

Szerintetek az osztálytalálkozón fel lehet emlegetni régi sérelmet vagy ez egyáltalán nem megfelelő alkalom erre?

Figyelt kérdés
Nem konkrét eset, csak általában kérdezem, ha voltak ilyenek. Hogy vélitek, rá lehetne ott kérdezni ilyesmire, vagy ha volt konfliktus akkor azt nem ott kéne tisztázni?
júl. 17. 16:09
A kérdező szavazást indított:
Minden további nélkül számon lehet kérni az illetőt az osztálytalálkozón
Nem, akkor inkább el se kéne menni oda, ha valakinek sérelme van
27 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nagyon gáz.
júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Fölösleges, a többiek hangulatát is tönkre teszed.
júl. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es nem rólam van szó, csak érdekelnek a vélemények a témában
júl. 17. 16:27
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem, nem erre való..
júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Az a múlt része, elmúlt. Ilyenkor nem azon kell keseregni, hogy milyen volt, hanem az azóta történt dolgokat lehet elmesélni. Ki mire büszke, mennyit változott, mit ért el... Amúgyis, mit számít 10+ év után, hogy összevesztél valakivel. Szórakozni mentek, nem keseregni és vitatkozni.
júl. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

A régi sérelmeimet soha nem emlegetném fel. Sajnos volt benne részem a középiskolás éveim alatt, de azóta sikerült megtalálnom a helyem, és boldog vagyok. Egyszerűen továbbléptem, és ennyi.


Azt viszont szép dolognak tartanám, ha mondjuk XY aki anno bántott, odaállna elém és azt mondaná nekem, hogy: "Figyelj, ostobán viselkedtem akkoriban, bocsánat"

júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyi sérelmem van, hogy el se mennék, de szerintem nem is hívnának. 🤣
júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha sérelem van bennem, azt privátban, az illetővel négyszemközt, vagy illetőkkel, intézném el személyesen. A többieket nem vonnám bele, nem rendeznék előttük jelenetet, mert nem is tartozik rájuk, és nem is szeretném elrontani a kedvük, az ottani hangulatot.
júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nagyon szánalmas emiatt elmenni.
júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
Mindenképp hanyagolnám a dolgot, ezért teljesen felesleges elmenni. Inkább a nagy betűs életeddel kell foglalkozni.
júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!