Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mit jelenthet "szimbolizál"...

Az mit jelenthet "szimbolizál" pontosan amikor valaki dobálja a másik osztálytársát például papír- fóliagalacsinnal?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy ez is a piszkálás része, de miért pont ezt választják sokszor? Mesékben, sorozatokban is láttam már ilyet.

júl. 4. 17:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg ott van a köpőcsövezés
júl. 4. 17:32
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is dobálóztunk, de mi főleg radírral, nem papír galacsinnal. Egész komoly háborúk voltak. Vonalzóval katapultáltunk, befőttes gumi volt a balliszta. Anno magyar órán "U" alakú volt a padok elrendezése, a két csapat egymással szemben ült le hátul, és ment a dobálózás, köpőcsövezés ha a tanár éppen nem nem nézett oda. Semmi piszkálódási szándék nem volt benne, egyszerűen csak unatkoztunk. Nem kell mögé semmi komoly szimbólumot látni. Vagy idegesíteni akarnak vele valakit (már akit ilyen aprósággal lehet), vagy szimplán unalomból dobálóznak egymással a diákok.
júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 SZTANN ***** válasza:
100%
Óvodás szintű kommunikáció. Lehet sima piszkálódás, lehet direkt bosszantás - de fejletlen személyiségűeknél esetleg az "érdeklődés", a figyelem-felhívás primitív jele. Alacsony intelligenciaszintet mutat.
júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálunk így zaklattak egy gyereket
júl. 4. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy te vagy az osztály csicskája, általában azt szokták így kezelni.
júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi is csináltuk ezt anno. Alufólia galacsín, meg rossz tollból buherált köpőcső benyálazott papírdarabkákkal. Fiatalság bolondság, majd kinövitek ti is. :D
júl. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Az idiotizmust jelképezi. És azért papír, mert medicin labda meg fél tégla nincs az osztályteremben általában.
júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
#7: Medicin labda a tornaszertárban akad :D A fél tégla is, de ahhoz nehezebb hozzáférni. Ha valakinek sikerül egy medicinlabdával vagy egy fél téglával köpőcsövezni, annak fizetek egy sört :D mivel az még talán a bálnának sem menne :D
júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

A kérdést is elolvastad?

Azt írja mit szimbolizál ha valakit dobálnak..

A köpőcsövet már alább írja.

júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kretének. Amit én kivettem - mint áldozat - hogy komplexusuk volt velem szemben, mert jobb tanulmányi eredményeim voltak. Az egész egyoldalú volt, mivel engem hidegen hagyott, hogy kinek milyen az eredménye, a lényeg az volt, hogy nekem meglegyen egy szint.
júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!