Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért viselkedhetett néha így?

Miért viselkedhetett néha így?

Figyelt kérdés
Volt egy tanárom, osztályfőnököm aki alapjáraton normális és jófej volt. De volt olyan hogy ha kérdeztem tőle valamit, akkor flegmán, felkapva a vizet válaszolt rá. Meg az óráján néha lemaradtam diktálás közben és megkérdeztem hogy mit kellett írni, erre azt mondta hogy miért nem figyelek, írjak gyorsabban. Pedig normális tempóban írtam. Több társam is neheztelt rá miután elment tőlünk másik iskolába, de azt nem tudom pontosan miért.

tegnapelőtt 00:33
 1/8 anonim válasza:

Erről jobb lenne több információ:

- nő, férfi?

- kb milyen idős?

- család?

- új iskola színvonala a régihez képest?

- konkrét helyezet részletei (időjárás, viselkedés, az osztály viselkedése, stb)

- milyen szakos?

- szereti/lelkesen dolgozik?

Lehet hogy ki van égve a picsába de az is lehet hogy migrénes és egy rossz pillanatban sikerült kifogni. Így nehéz megmondani. Nekem van tapasztalatom (27 éves vagyok) sok tanárommal voltam jóban (érettségi, 2 befejezett és 2 elkezdett szakma) sőt egy kettővel inni és bulizni mentem mert nem csak nappali hanem jórészt felnőtt képzésen voltam szóval még ez sem mindegy az esetedben.

tegnapelőtt 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Elképzelhető, hogy amit te flegmaságnak éreztél az mégsem volt az.


Ha te vagy az aki állandóan kérdez és mindig lemarad, akkor az rohadt idegesítő lehet a tanár számára. Gondolom a többieknek sikerült leírnia azt amit neked nem.


Nagy valószínűséggel a tanárod elment egy jobb iskolába tanítani ahol tudnak jegyzetelni a diákok és okosabbak is.

tegnapelőtt 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nő, kb középkorú de lehet idősebb, van egy gyereke
tegnapelőtt 06:27
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem csak én maradtam le és csak ritkábban
tegnapelőtt 06:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Középiskola, nem felnőttképzés
tegnapelőtt 06:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy azonnal visszakérdeztél, megakasztottad őt a diktálásban, a többieket a haladásban. Ha többedjére történt ilyen, valószínűleg fogytán volt a türelme, ezért reagált a tanár így.

Nekem is volt, hogy lemaradtam, de olyankor általában kihagytam neki a helyet (saccra), majd óra után olyantól kértem el a füzetet, akiről tudtam, hogy alapos és mindent leír.

Ezen kívül volt bárminemű más atrocitásod vele?


Másik suliba valószínűleg azért mehetett, mert kedvezőbb feltételeket, lehetőségeket ajánlhattak neki, vagy olyan helyre ment, ahol nincs (akkora) tanárhiány, így nem kell annyi túlórát letolnia ingyen.

Nálunk közvetlenül érettségi éve előtt ment el a töritanár a konkurens sulihoz, mert akkor nyitottak először angol tagozatot, és hiába volt nálunk is, a másik helyet jobbnak ítélte meg.

tegnapelőtt 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Más atrocitás nem volt, csak furcsa volt néha a kisugárzása. Mintha csúnyán nézett volna, vagy nem tudom valamit éreztem rajta.
tegnapelőtt 16:43
 8/8 A kérdező kommentje:
De egyébként nem szóltam bele a diktálásba, megvártam még szünetet tart.
tegnapelőtt 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!