Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire kockázatos szóbeli...

Mennyire kockázatos szóbeli vizsgán puskázni?

Figyelt kérdés

Állítólag egy ismerősöm csinálta azt, hogy felvette hangfelvételre az összes tételt egy vizsgához, a tétel húzás utáni fél órás felkészülési időben a hangfelvételt hallgatta vezetéknélküli fülhallgatón, amit a haja takart, és szépen lejegyzetelte, amit mondott.

Nekem kétséges, hogy ez mennyire kivitelezhető. Mit gondoltok?


jún. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra kissé nehezen hihető, hogy ne vette volna senki észre felelés közben.


Meg most minden tárgy loopban ment neki, amit egyszer elindított? Nem túl praktikus.


Ha meg lebukik, azt soha nem mossa le magáról.

jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, egy tárgyból vizsgázott éppen, egy tanár előtt, egyetemről van szó.

Nekem azt mondta, hogy kétszer megböki a fülhallgatót, akkor vált a felvétel között, amúgy meg csak loopra kell állítani a lejátszást, és ha megvan, nem is kell ujjal megbökni többször. Meg azt mondta, hogy a felkészülési időben írt jegyzetet használhatta, szóval a lejátszást kinyomta amikor már leírt mindent a lapra, és a fél pár fülest beraktam a zsebébe.

Nekem inkább ez a fura, hogy hogy tudott feltűnés nélkül "lapozni" a tételeket. I mean, ha a lejátszási listán a sokadik az húzza, akkor nem feltűnő, hogy a füle körül mozog az ujja, a haja alatt? Meg hogy veszi ki feltűnés nélkül és teszi zsebre, ha leírt mindent...?

Én nem tudnék akkora poker face lenni, hogy ez nálam ne legyen gyanús.

jún. 24. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, hatalmas kamu.
jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
En az okosórámmal puskáztam, az egyszerubb
jún. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Felesleges mert én törin kihúztam anno Mátyás Királyt aztán véletlenül Károly Róbertről beszéltem végig és mégis kaptam egy 3ast.
jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!