Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárnőket miért zavarja ha...

A tanárnőket miért zavarja ha egy volt tanulója rá ir messengeren barátkozni vele?

Figyelt kérdés

Régebben próbáltam rá irtam gimis osztályfőnökre szia hogy vagy de már nem válaszolt rá.

Zavarja őket ha tartani akarod a kapcsolatot velük suli után is?


jún. 4. 17:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ejtsed már a témát. Pár napig bohóckodtál, jól van, de mostmár unja mindenki.
jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem inkább próbáld meg nyalni a kis lábad ujját.
jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Látom hiba volt.
jún. 4. 20:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja a tanárnő hogy meg szeretnéd dugni. De úgyse fogja beadni a derekát. A tesitanár dugja a szertárban. Nem kellesz neki.
jún. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Fejezd már be ezt a lábfétises förtlemet amit minden kérdés alatt el kell játszanod,12, mert lehet hogy neked ez vicces vagy izgató hogy mindenhova beírod hogy talpabüdös, büdöcstalpcsiki, lábujjnyalás, de van aki mondjuk épp reggeloizik amikor megnyitja a Gyakorit és elmegy az étvágya ahgy olvassa a förtelmeidet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jún. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet hogy 200 diak akar a tanarnovel baratkozni rajtad kivul es ezt mar nem lehet birni
jún. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból: nem csodálom, hogy a letegezés miatt sem reagált erre. Azonfelül pedig, biztos vagyok benne, hogy megvan már a saját barátiköre, aminek tagjai vele egyidősek.

Ha tanár lennék, nem kicsit lenne nekem fura, kellemetlen, ha egy (volt) diák barátkozni szeretne velem.

jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%

#17

De miért ne lehetne jóban lenni? Mert tanár? Csak ne legyen sokkal idősebb tőle

jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Gondolom ennek is van egy szabálya miért nem szabad.
jún. 5. 13:58
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem vagy szimpatikus neki. Tanított, mert tanítania kellett téged, de ennyi. Amúgy meg nem írunk így rá a tanárainkra. Tiszteletlenség, bunkóság.
jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!