Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utál engem mindenki?

Miért utál engem mindenki?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, eddigi osztályaimban mimdenki kirekesztett, gyülölt, még normális "osztálytársi kapcsolat" sem volt. Minden tanár utál, pedig (nem azért, hogy nagyképű legyek) nagyon jól tanulok. Néha még a szüleim sem értenek meg, úgy gondolom. Adjatok légyszíves vmi hasznos tanácsot/tippet! Vagy én csinálok vmit rosszul?


Kérlek, ne bántó, sértő, lekezelő válaszokat írjatok, mert az nem segít! Köszönöm szépen!


U.i. egy szomorú és magányos lány



2022. dec. 17. 21:13
 1/10 anonim válasza:
100%

Próbálj meg cselekedetekkel barátkozni másokkal!!!



Ha már több emberrel próbáltál barátkozni, és mindegyik visszautasítot,valamit neked kell tenned.

2022. dec. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ki magadból akinek tudod.

Keress barátokat!

Próbáld megvédeni magad anélkül hogy ellened fordítanád az embereket.

2022. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kirsrtas!
2022. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás akart lenni bocsi, másik a telefon.
2022. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert lehet hogy különbözöl az átlagtól és ezért nem barátkoznak veled. Az emberek szemetek barátom...Szokj hozzá. Légy az aki lenned kell és légy erős. Lesznek majd barátaid ez miatt ne is aggodj. Nem akarom hogy feladd hogy eltapossanak...
2022. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utállak. :)
2022. dec. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kifejtem bővebben:


Első osztálytól kezdve mindenki utál. Az átlagnál zárkózottabb vagyok, nehezebben nyílok meg. Voltak barátaim, de mint a legtöbb kamasz ők is elmentek egy nagyon rossz irányba. Ez odáig fajult, hogy az egyik 4 tantárgyból meg is bukott tavaly. 5. Osztályt egy masik iskolában kezdtem, mert ott több lett volna a lehetőség. Csak átvert az iskola, de ebbe most nem mennek bele. Szoval ez egy 8 osztalyos gimnázium, ide 4.-ben felveteli útján lehet bekerülni. Azt gondoltuk, ide majd hasonló gyerekek mennek, mint en. És itt lennenek barataim vegre. de itt meg gonoszabbak a gyerekek, mint az elozo suliban. Oda mar nem lehetne visszamenni, mert ugyan az a helyzet lenne. raadasul egy nagyon gyenge kezu ofot kaptunk aki nem tud fegyelmezni. Mimdenki pletykal, hazud, piszkal, durvaskodik velem es a hatam mogott is. ez iszonyatos erzes, ezt csak azok ertik meg akik hasonlo helyzetben vannak, mimt en.

2022. dec. 17. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, én is hasonló cipőben jártam. :(

27/F

2022. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Írj naplót a napjaidról: mit tapasztaltál, éreztél. Majd olvasd vissza, és gondold végig, hogy mit leheetne máshogyan tenned. Haa kigondoltad, akkor pedig cselekeedd is meeg. A változás lehetősége benned van.

Ismerős a történet...:(

2022. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos a visszahúzódóbb embereket imádják kifogni, ha mellette jó tanuló is vagy, akkor esélyes hogy féltékenyek rád, és mivel könnyű beléd rúgni, így élnek is a lehetőséggel. Nem szabad meghúzd magad, ez nem feltétlen igaz hogy ,,majd megunják, ne foglalkozz a beszólásokkal'', van akit csak úgy lehet leállítani ha megvéded magad. Próbálj határozottabb lenni. Vedd észre magadban a jó tulajdonsàgokat (például hogy jó tanuló vagy, ez sem mindenkinek adatik meg) és szeresd magad, ha van önbizalmad, az kivülről is látszik.

Minden jót neked 💖

2022. dec. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!