Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ciki lesz így szeptemberben...

Ciki lesz így szeptemberben visszamenni a gimibe?

Figyelt kérdés

Most leszek 11.-es. Van egy 30 év körüli magyartanárnőnk, akivel összefutottam pár napja.


A probléma ezzel csak annyi, hogy bevásárolni voltunk a családdal, ő meg a kasszában ült. Látszott rajta, hogy neki is ciki a szitu, meg nekem is az volt 😅


Nem tudom, szeptemberben mi lesz így, fura lesz ezután úgy találkozni, hogy megint tanárként fogom látni.



2022. júl. 31. 18:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2022. júl. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Cikinek érzed?

Tudod mi a ciki?


https://www.youtube.com/watch?v=C7WqtWhUKmw


Hogy ebbe valójában semmi vicc nincs hanem a száraz valóság.

Ha most vagy 11.-es vagy következő választáson részt vehetsz, ha nem a kasszába akarod látni a tanárodat szavazz majd a fidesz ellen.

2022. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy visszamegy még tanárnak valaha?
2022. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ha most vagy 11.-es vagy következő választáson részt vehetsz, ha nem a kasszába akarod látni a tanárodat szavazz majd a fidesz ellen."

És akkor is, ha te nem kasszásként akarod végezni, és a leendő gyermeked is meg szeretnéd kímélni ettől.

Vajon mire számíthatsz továbbtanulás terén, ilyen élő példákat látva? Te vajon mennyire tuti, hogy azt fogod tudni csinálni, amit kitanulsz majd, sok idő és erő befektetésével? A tanárod sem a kasszáskodást tanulta 5-10 évig egyetemen, ami így tulajdonképpen elvesztegetett idő volt számára, és pocsékba ment erőforrás az ország számára, ami sok milliót költött a tanárrá képzésébe, cserébe kapott egy kasszást.

Így is lehet elherdálni egy ország vagyonát, erőforrásait, értékeit.

2022. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Szia!

én is most leszek 11.-es.


Szerintem egyáltalán nem ciki... Ő is ember, és neki is szüksége van némi tartalékra...



Velem is hasonló történt...

A környékünkben van egy vállalkozás, ahol kiscsibéket árulnak, ami nem egy nagyon tiszta munka lenne... Át szoktam menni jó kis zsebpénzért dolgozni. Annyi volt a feladatom, higy hajnali 3-kor kiszedtük a 2-3 hetes csibéket a ketrecekből, aztán 6-tól jöttek a vevők, és nekem kellett számolnom nekik, higy mennyit kérnek. Vagyis ott voltam mindenki előtt úgymond a pulton... És egyszer csak jött az egyik osztálytársam...


Én nem éreztem cikinek. Pedig azért eléggé jó iskolához van szerencsém, és az én korosztályom meg nagyban elkerülné ezt a munkát...

2022. júl. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!