Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Adott egy lány az osztályomból az a "én vagyok a nagymenő" stílus. Ez a lány engem már nagyon sokszor bántott, anno volt hogy a bandájával jött elém. Már majdnem megütöttek még a terem előtt, és még sorolhatnám miket tett ez a csaj. Ma épp az történt, hogy egy labda miatt kezdett lelkileg bántani. Ez tesi órán játszódott le, és azért nem adtam oda neki kipróbálni a labdát hogy mennyire kemény, mert tudom milyen, múltkor is elvette tőlem és nem is adta vissza. Betelt a pohár, osztályfőnököm nem tesz semmit, többiek is csak röhögnek rajta.

Bocsánat ha esetleg rosszul fogalmaztam, csak nagyon ideges vagyok.



2021. máj. 26. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%

Hány éves vagy???

Konkrétan mivel bánt lelkileg egy labda miatt?

2021. máj. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Írnál még arról, hogy mikkel szokott bántani? Mióta tart, mióta csinálja? Pontosan mikben nyilvánul meg a lelki bántalmazás, szekálás, dolgok amik miatt rosszul érzed magad?
2021. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Például volt hogy sokszor fenyegetett azzal hogy "kinyírlak", "letépem a fejed".. körülbelül 2 éve tart ez, és ha a közelébe merek menni mert nincs hely esetleg, folyton arréb lök erősen. Minden hónapba megcsinálja ezt, főleg év végén
2021. máj. 26. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
Te lány vagy fiú vagy? Melyik korosztály?
2021. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 16
2021. máj. 26. 14:12
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
És hányadikos? Általános iskolás? Akkor jobbat nem tudok mondani, minthogy már csak három hét van. Azt írtad, évek óta ez megy, úgyhogy nem lehetsz középiskolás. Ugye? Vagy az a harmadik lehetőség, hogy nem vagy tizenhat, ami most mindegy... Ezesetben viszont még éveid vannak ott hátra így is. Kérlek megírnád, hogy még hány évet jártok egy helyre, akármilyen iskolába is jártok?
2021. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Általános iskola, évvesztes vagyok, de egyébként azt mondta hogy jövőre elmegy másik suliba, viszont már nem bírják az idegeim.
2021. máj. 26. 14:30
 8/16 A kérdező kommentje:
Amúgy ő 15, de mégis tudom mire képes.
2021. máj. 26. 14:32
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja és hetedikesek vagyunk.
2021. máj. 26. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

Beszélj a szüleiddel és mondd el nekik is ezeket, illetve hogy nagyon rosszul érzed magad miatta. Szintén mondd el hogy már beszéltél az osztályfőnökkel, de nem történt semmi, mintha nem venné komolyan.


Utána beszéljetek az igazgatóval hogy mi a helyzet, még jobb ha a szüleiddel mentek be, és szintén meséld el neki ezeket. Nagy eséllyel lefogják állítani onnantól már.

2021. máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!