Mennyire valószínű, hogy ebben a tanévben már nem mennek vissza legalább a középsulisok?
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz0.png)
A tanárokat beoltották, az oké. Hogy a második adagot megkapták-e, az majdnem mindegy, mert csak hetek kérdése, viszont az első adag is nagy védettséget nyújt.
Meg a nagyszülőket is többé-kevésbé beoltották.
De a szülőket?
Na és a diákokkal mi van, amikor majd' 5 hónapja otthon vannak, erre pont most, a tetőzéskor, a mutációk terjedésekor vissza kell menniük?
Holott, mint tudjuk, a mutációk mindenkire veszélyesek. Erre vigyék haza, meg betegedjenek meg ők is?
Nem beszélve az érettségizőkről...
Remélem, hogy pár hét iskola miatt nem kockáztatják a családok egészségét.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Egyetértek! Nem szívesen küldeném a gyerekemet iskolába, és ezzel nem csak én vagyok így.
Attól, hogy az iskolákban az a 20-30 pedagógus védett lesz, a 300 összezárt tanuló ugyanúgy fertőzi egymást, ill. az iskolán kívüli környezetét. Ér annyit az a másfél hónap jelenléti oktatás? Megértem, hogy sok kisgyermekes szülő nem tudja megoldani a felügyeletet, de a középiskolákat minek kinyitni? A tömegközlekedés zsúfolt lesz, a kamaszok suli után bandáznak... Hogy mondja azt a szülő, hogy a vírus miatt nem találkozhatsz a haverokkal, mikor az iskolában úgyis össze vannak zárva napi 7-8 órán keresztül?
Meg pl a kolik is problémásak középsuliban
Nálunk suliban van kb 500 diák. A mi kolinkban is 400 fő, különböző sulikból, amikben szinten van alsó hangon 300-600 fő, plusz egy iskolával közös a koli étkező. Körülbelül csak a koli által nálunk 5-6 suli diákjai érintkeznek és akkor a közlekedést még nem is vettük számba.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!