Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha jan 2-án odamennétek a...

Ha jan 2-án odamennétek a főnökötökhoz hogy felmondtok mit reagálna? Marasztalna vagy vállat vonna és legyintene?

Figyelt kérdés

mert nálunk épp most mondtak fel ketten is dec 27-n vagyis rögtön a karácsonyi leállás utáni munkanapon. És a főnök reakciója annyi volt hogy vállvonás és töltötte ki a papírokat.

Egy mondattal se marasztalta őket.


A ti főnökötök mit reagálna a hirtelen ünnepek utáni felmondásra?


2018. dec. 31. 19:04
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
Nálunk már komoly termeléskiesések vannak emberhiány miatt. Mégse marasztalnak senkit
2018. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marasztalnának, mert aránylag kis cég és anyagilag érdekelt akinek felmondok. De amúgy én is láttam ilyet, hogy mondanak fel kis dolog miatt, amúgy maradnának is és nem marasztalják, pedig ez anyagi kiesés a cégnek. embert keresni, míg az betanul. Ráadásul a hangulatnak is árt, ha mennek el az emberek. Ezt én sem fogom fel miért nem szempont az emberek megtartása.
2018. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

" Ezt én sem fogom fel miért nem szempont az emberek megtartása."


Már ne is haragudj de erre marha könnyű a válasz. Azért nem szempont mert a távozni szándékozónak valamit fel is kéne ajánlani hogy ne menjen el és mit ajánlhatzs fel? Mi mást mint pénzt....


de az nem jó mert ha ez kitudódik hogy X józsinak fizettél hogy ne menjen el akkor másnap az összes melósod az ajtót veri majd hogy fizess nekik is többet vagy mind elmennek.És 1ből olyan lavina indul el hogy bedönti a céget.


Na ezért nem adnak senkienk se 5 ft-ot se inkább menjen.

2018. dec. 31. 20:41
 4/11 A kérdező kommentje:

" Mégse marasztalnak senkit"


Persze hogy nem mert ugyan mivel marasztalná... 5 ft-ot oda nem adna neki inkább menjen.

2018. dec. 31. 20:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Balázs legalább most menjél szilveszterezni baszĐ meg...
2018. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szellemkedni lehet de a lényegen az igazságon nem változat.


Mit mondazs te a főnök egy távozni szándékozó emberednek? Hogy maradj.... mert? Mert miért? Mit ígérsz neki?

Mert ha semmit akkor miért maradna?

2018. dec. 31. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Felbontana egy pezsgőt.
2019. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém szerintem agyvérzést kapna és marasztalni próbálna.
2019. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És mivel marasztalna? Plsuz pénzzel vagy csak szép szóval?


mert az első az oké, a másik meg a mese habbal.

2019. jan. 2. 14:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Nos ez egy jó kérdés, de még idén ki fog derülni. Szerintem simán kapnék emelést. Volt már rá példa, 2-3 másik embernél (kevésbé nélkülözhetetlennél), hogy egész szép pluszt kaptak sutyiban, csak ne menjenek el. Háromból kettőnél bejött. Én még nem tudom, ha adnának is, érdekelne-e. Egyelőre a társam nem akarom cserben hagyni, úgyhogy a valódi válasz még várat magára. :D
2019. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!