Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem akarnak felelősséget...

Nem akarnak felelősséget vállalni?

Figyelt kérdés
A Soproni sörgyárba mentem dolgozni és pacemakeres vagyok,közvetlen magas feszültség mellet nem dolgozhatok de az egyszerűbb elektronikus gépektől nincs bajom.A helyzet a következő,az első napot a műszak vezető azt mondta hogy kerüljek el egy bizonyos gépet és nem lesz gond,a második éjszakán más volt a műszakvezető és ő felhívott egy munkavédelmi szakértőt aki azt mondta hogy nem lehet komoly baj,kértek orvosi igazolást mára amit nem lehet csak úgy megszerezni..kiíratoztam onnan.A lényeg hogy műszak végén elmondta a műszakvezető hogy nincs baja velem meg a munkámal de nem vagyok oda alkalmas.azon akadt fent hogy jöttek a szalagon a rekeszek arra kellet rakni a lapokat egy embernek nekem meg lenyomni és ez nem állt a kezemre.Erre azt mondja hogy "azt se" tudtam megcsinálni közben az alkatrészekről lesikáltam a ragasztót és kipakoltam őket stb...aztán bevágta az ajtót..Inkább elmegyek anyaghordozónak raktárba
2018. júl. 16. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a szalagmunka. A legszarabb a világon. Én is dolgoztam pár helyen szalagon, nekem sem ment.
2018. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!