Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meghívó céges karácsonyi bulira?

Meghívó céges karácsonyi bulira?

Figyelt kérdés
A főnököm megkért, hogy szervezzek egy karácsonyi bulit a mi irodai részlegünknek (kb 30-35 fő). Viszont bajban vagyok a meghívó megírásával... Egy éteremben lesz, időpont van, menü, korlátlan italfogyasztás, stb, tényleg csak a meghívó hiányzik még, de még sosem írtam és szükségem lenne ötletekre... Tudnátok ebben segíteni?
2017. dec. 1. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Templates.microsoft.com
2017. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam... szöveg kellene, nem "poszter/meghívó kártya". Szóval valami "Kedves Kollégák, ..." ami ugye meghívó a partyra.
2017. dec. 1. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Beleírtad az életrajzodba, hogy önálló munkavégzésre alkalmas vagy? szerintem húzd ki ezt a mondatot.
2017. dec. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. dec. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kolléga, szeretettel meghívunk irodarészlegünk karácsonyi ünnepségére, ami 2017.12.12-én kerül megrendezésre a Szerencsetlen Félnótás étterben. A vacslra sprán adott a lehetőség korlátlan étel- és italfogyasztásra. Minden kedves munkatársunkat (és partnerét?) szeretettel várjuk, zárjuk le együtt, jó hangulatban a 2017-es évet!

Szívesen.

2017. dec. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" menü, korlátlan italfogyasztás, stb, "

Termelő cég, és mégis be kell szállni a karácsonyi buliba. Aki menni akar. Még jó hogy nem kötelező.


Nem keresnek nálatok " takarítónőt "??

Neem a " menü, korlátlan italfogyasztás, stb, " miatt!!

Taalán nem éhbérér kellene takarítanom akkor...

2017. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Googleba keresnék valami meghívót, és átalakítanám a " mi " szájízünkre.

( 5 hsz )

2017. dec. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves kollégák! Mindenkit szeretetettel várunk a cég által szervezett karácsonyi bulira." Dátom, helyszín, menü + a korlátlan italfogyasztás feltüntetése. Aláiŕás: vezetőség. Valami ilyesmi, szerintem bőven elég, nem kell túlbonyolítani.
2017. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!