Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy engedheti meg a főnök...

Hogy engedheti meg a főnök hogy egy dolgozója betegállománnyal "fenyegesse" meg ki ne adott szabi miatt és be is váltsa a fenyegetést?

Figyelt kérdés

Viszonylag friss pár hónapos dolgozó vagyok. Az alábbi beszélgetést hallottam a főnök és egy régebbi dolgozó között.

Nyáron ettől eddig szabira akarok menni.

Nem mehetsz mert…. blabla rendelés sok… stb

Ha nem enged el, elmegyek betegállományba.

Hát az nem lenne túl elegáns.


De a dolgozó nem viccelt úgy tűnik, tényleg nem engedték el szabira ő meg tényleg elment betegállományba. Közölte telefonon, idegi kimerültség és kettő hetet nem jön. Ja és kettő hétre ment volna szabira.


Hogy engedheti meg a főnök hogy egy dolgozója szó szerint befenyítse és hülyét csináljon belőle?

Tudom, a betegállományt el kell fogadni na de ezer egyéb lehetőség van egy nemkívánatos embertől megszabadulni.


2016. júl. 17. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az magára vessen, ha nem talál egy normális munkahelyet.
2016. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó. Magamra vedtek ezzenel. És most akkor mi lesz tessék mondani? magamra vetek betöröm a saját fejem. Az még oké ha változik valami. De ha semmi akkor minek?
2016. júl. 18. 12:07
 13/14 anonim ***** válasza:
de most neked mi bajod van? ártott neked ezzel? mert a kérdésből nem derül ki? ha meg nem tetszik, miért nem keresel másik helyet?
2016. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem ártott. De egy másik munkatársnak igen akit visszarendeltek szabiről az ő mocsadékos magatartása miatt.

Ő szabira megy nem érdekli senki és semmi ha nem negedik betegálloményba megy.

Hogy másnak meg úszik a nyaralása miatta-hát az őt mit érdekli.

És ha jövőre nekem úszik a szabim miatta?

2016. júl. 18. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!