Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyomorideg a munka miatt?

Gyomorideg a munka miatt?

Figyelt kérdés
Egyre rosszabbul viselem meg a munkát, sok tényező miatt. Mostmár olyan gyomoridegem van, hogyha vizet iszok attól is megfájdul a hasam, nehogy szilárd kaját vegyek. De ha próbálom teljesen kikapcsolni itthon az agyam nem gondolni rá akkor is fáj ugyanúgy.. Orvosnál voltam és semmilyen gyulladásom sincs, ettől független már 1-2 hete kb 4 pirítós kenyeret eszek egész nap alatt..

2016. jún. 23. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Hozzáállásodon változtass.

Ha nem gondolsz egy problémára, nem szűnik meg, csak nem érzékeled.

Tényezők ne viseljenek meg és kész, vagy ha nem megy, válts munkahelyet.

Írj rám s segítek.

2016. jún. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy helyet, ahol nem idegeskedsz, hanem szívesen csinálod.
2016. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
miért nem váltasz
2016. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is hamar ott hagytam emiatt, na és mert állandóan túlóráztattak, a többiek, akik régóta voltak ott, életük sem volt.. Volt párszor, hogy estig bent kellett maradni, ami még nem is feltétlenül vezetett a felmondásomhoz, ha egy normális légkörben vagyok.

Na de a rossz alvás, az állandó idegeskedés, gyomorideg kikészített pár nap alatt, nem ér ennyit az egész, egy munkahely sem...

Még a végén gyomorfekélyed lesz, vagy már van, tudom milyen rossz.

Keress mást szerintem, bár nem vagyok a te helyedben, te látod, mennyire van értelme és változik-e ez még, én ezt tettem és nem bántam meg.

2016. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor látom nem egyedüli ez a tünetegyüttes.. Igen jó volna váltani, de nagyon semmi jobbat nem találok. Sokat kell utazzak a munka miatt is, családon belül is nagy a nyomás, ha nem dolgozok üresnek érzem az egész napomat. 2 hete állandó ez a gyomorideg, itthon is szoktak kérdezni a munkával kapcsolatban, de már attól rosszul vagyok, ha meghallom a kérdést, hogy beszélnem kell róla bármit is. Most azon gondolkozom, hogy elmegyek kevesebb pénzért dolgozni valami kisebb horderejűt, aztán a jövőben később majd alakul valami..
2016. jún. 23. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp válts. Én is voltam már hasonló helyzetben, fájt a gyomrom, ha ettem még jobban fájt, se fekve, se állva, se ülve nem volt kényelmes, végül egy óriási herpesz is lett a számom, pedig korábban sose volt, az orvos szerint a sok idegeskedés, nyomás okozta. Otthagytam a munkahelyet, ha van rá lehetőséged és kevesebb pénzből is ki tudsz jönni, akkor inkább válaszd azt.
2016. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen válts. Akár keress kevesebbet, de dolgozz nyugodtabb helyen, ami nem stresszel és készít ki ennyire. Hidd el, az a pár ezer/tízezer forint nem éri meg, a legelső mindig az, hogy lelkileg rendben legyél. Jó, tudom, hogy manapság minden forint számít, de ha választanod kéne, hogy inkább eszel hó végén minden nap zsíros kenyeret, de nyugodt vagy, és aközött, hogy itt őrlődsz és gyötrődsz, akkor inkább a zsíros kenyeret és a szűkölködést választanád szerintem. Úgyhogy ne az anyagiakat nézd, hanem hogy lelkileg rendben legyél!


A sok idegeskedés egyébként is egészségtelen, könnyen megbetegszel, akár komolyabban is, ha állandóan stresszes vagy. És akkor mivel vagy előrébb, ha a betegség miatt nem tudsz dolgozni, vagy venned kell a gyógyszereket? Én ismertem olyan embert, aki két munkahelyet vállalt, hogy minél több pénze legyen, és annyira kikészült, hogy kórházba került 3 hónapra, és anyagilag mínuszba is került. Szóval nem éri meg, hidd el.

2016. jún. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!