Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliként ti is átmente...

Munkanélküliként ti is átmentek depressziósabb időszakon, és olyankor nem kerestek állást?

Figyelt kérdés
2016. máj. 26. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

2010 óta vagyok segélyen, de eszemben sincs munkát keresni.

Egy, az ajánlott nettóért még felkelni sem érdemes. Kettő, minek adózzak stadionokra, térkövezésre, stb.

2016. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hullámzó. Depressziósan nincs túl sok értelme mondjuk interjúkra járkálni, mert abból úgysem lesz eredmény.


Próbálj meg ilyenkor tanulni valamit a hirdetések böngészése helyett. Később még akár jól is jöhet.

2016. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
voltam már munkanélküli, de emiatt depressziós nem! Semmi gondom nem lenne ha nem a pénzzel kellene foglalkoznom, meg bejárnom dolgozni.
2016. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem voltam/vagyok.Nem töröm azért magam hogy mindenképp legyen munkám,de érdeklődök stb.:-)Most kaptam lehetőséget,2 vacilálok,itt van helybe szoc.munka 60.ezer,vagy Pesten éjfélig 100.ezer körül.És vidéki vagyok.Melyik jobb? Dilemma..
2016. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utólsó választadó vagyok.Melyik lenne jobb szerintetek megérni feljárni Pestre,ja utiköltséget nem térít?!
2016. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, aztán összekapartam magam és kerestem tovább.

Utolsó: szerintem járj Pestre, hátha megismersz új embereket és találsz még jobb melót is.

2016. máj. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem választottam végülis a Pesti melót..Mert gyermekem van s alig lehetnék vele,délutan pl nem tudnék tanúlni vele,ezert döntöttem a helyi munka melett.Köszi azért.
2016. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!