Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi volt a legtöbb idő...

Mennyi volt a legtöbb idő amit munkanélküliként töltöttél? Hogyan bírtad ki?

Figyelt kérdés
Kort, nemet is írjatok.
2014. jún. 5. 14:17
 1/6 Nosco ***** válasza:
2 hónap. Munka kereséssel töltöttem és nehezen bírtam. 28/F
2014. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Három hónapot. Örültem neki, egyáltalán nem zavart, egy csomó mindent meg tudtam csinálni, amire addig nem volt időm, meg kikapcsolódás volt reggelenként magamtól ébredni, és egész nap szabadnak lenni. Mondjuk kiesett a bizonytalansági tényező, mert már megvolt a mostani helyem, csak volt három hónap szünet az előző munkaviszonyom megszűnése és a mostani kezdete között.
2014. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 3 het. Munkat kerestem, kozben elveztem a szabadsagot.

35f

2014. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Másfél év

Egyetem után voltam, szüleim tartottak el, nem volt sürgős, úgyhogy nem vállaltam el minden alja munkát, ami az utamba került.

Szerettem azt időszakot, rengeteg mindenre volt időm, megcsináltam egy nyelvvizsgát, megszereztem a jogsit. Bár pénzem az nem nagyon volt soha semmire :)

Most már valószínűleg megölne az unalom, ha annyit lennék otthon, mint akkor, és legalább pénz is van. És már nem a szülők tartanak el 2 éve.

2014. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harmadik hónapja,és még mindig semmi.Ragyog a ház,az udvar,az autó,én is:)De munkát még nem találtam 36/N
2014. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éve tart.
2014. jún. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!