Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most csak nekem nem jönnek...

Most csak nekem nem jönnek meg hamar a csomagjaim ebayról?

Figyelt kérdés
Máskor 2 hét alatt megszokott jönni most 3 és fél hét elteltével se jöttek meg . A posta be van lassulva ? Másnak is így van ?

2016. máj. 20. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A nyomkövető szerint az enyém már egy hete repülőn van. Szerintem vagy hatszor megkerülte a Földet.

Érdekes mert rendeltem egy csomagot expressz postával. Az egyik nap még Hongkongban volt másnap meg a kezemben.

Kíváncsi lennék mit tudnak annyit tökölni néha a csomagokkal.

2016. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 csomagból eddig 6 jött meg, a többi 3 hete kering valahol. Kicsit aggódom, mert új postás van és a nagy részükhöz nincs tracking number. Biztos valami nagy kínai ünnep van megint.
2016. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha még ígért határidőn belül vagy, ne aggódj. Én már több, mint 300 rendelésen vagyok túl, de eddig csak 1-2 dolog nem érkezett meg, ott is visszakaptam a pénzt. Általában, ha vám vagy rendkívüli időszak vagy készlethiány nem akadályozza vagy késlelteti, 2-5 héten belül megérkeznek a rendelések. Plusz a postának jeleztem, hogy figyeljenek a szabályos kézbesítésre (pl. értesítő).
2016. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam elég változó, mi mikor érkezik meg. Most nekem is vannak késő csomagjaim, picivel talán több, mint pár héttel, hónappal ezelőtt, de mindig voltak sokat késő csomagjaim... azt vettem amúgy észre, hogy a kozmetikai cikkek sokkal később érkeznek meg, mint a többi o_O.
2016. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a leggyorsabb csomagom 2 hét alatt volt itt. A leghosszabb kiszállítási idő meg 8 hónap volt.
2016. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen változó. Most épp az egyszerre, esetenként egy tartományból érkező rendeléseim közül egy másfél hét alatt itt is volt, a többi még három hét után sincs sehol.

De máskor is így szokott lenni. Amíg az előírásos időn belül megkapod, ne parázz. :)

A rekord 2,5 hónap volt egyébként. Azt közben újra is küldték, aztán valahonnan előkerült az eredeti is.

2016. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Esetek 95%-ban a Magyar Posta ül a csomagokon, tehát ha az országba beérkezett a terméked akkor hetek kérdése mire meg kapod!

Nekem van ami 1,5 hét alatt jött meg,van ami 3-4 hét alatt!

Nem szoktam aggodni,se a nyomkövető oldalakat lesni!

2016. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a posta ül a csomagon. Akár hányszor nyomkövetősen jön csomagom, miután "célországba megérkezett" a státus, max 3-4 nap és a kezemben van. Teljesen változó mikor kapod meg. Általában 2 hét től 1 hónapos intervallumban bármelyik nap lehet rá számítani.


Ez úgy megy, hogy kínában nagy konténekereket folyamatosan töltik a csomagokkal, amint betelt megy fel a repülőre és jön ide. Na most, ha a te csomagod még akkor kerül be mikor még kb üres a konténer akkor teszem azt akár 1 hét is lehet míg megtelik a konténer addig ott rohad a csomag.

2016. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!