Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha egy termék megérkezik...

Ha egy termék megérkezik ebayról, akkor azt hol kell jeleznem azt eladónak? Vagy nem is kell jeleznem?

Figyelt kérdés
Megérkezett az első vásárolt termékem postán, amit ebayról rendeltem. A kérdés ebből fakad, hogy kell jeleznem, hogy megérkezett a termék, mivel még mindig kiszállítás alatti státuszban van. Ezt történetesen hol tudom megtenni?

2016. ápr. 14. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2016. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell csinalni semmit. Esetleg ha nagyon akarod rairsz az eladora a messagingben, de ezt is csak akkor erdemes ha privat elado keves aruval. Ha nagybani kereskedo akkor csak zavarod a leveleddel, a sok rendeles kozott plussz egy perc elolvasni olyasmit ami nem erdekli.
2016. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én olyankor szoktam visszajelzést/értékelést hagyni az eladóról, hogy minden rendben ment, az áru megérkezett stb. Így tudja Ő is, hogy megkaptam az árut. Külön nem írok neki ezért üzenetet.
2016. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha minden rendben van a termék körül, akkor is várj pár napot, ezzel magadnak adsz időt.

Én egy hét múltán adok csak visszajelzést amikor már egy hete kifogástalanul működik a cucc. Ha csak egy lapos alátétről van szó akkor semmi gond, nyomhatod a pozitív feedback-et.

De így van lehetőségem arra ha esetlen pár nap után gond van, akkor még kérhetek cserét, pénzt vissza, stb. Sajnos az olcsó árakért cserébe a minőség a padlót súrolja, de ezzel számolni kell.

2016. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. (:

A termék egy edzett üveg előlap volt, így ezt nem kell látnom működni. Kibontottam, és az volt, amit rendeltem, jó minőségben, tehát ment is a pozitív feedback.


Ment mindenkinek a felpontozás!

2016. ápr. 14. 12:58
 6/13 A kérdező kommentje:
Még egy olyan kérdésem van, hogy nektek van webkártya? Ti csináltatok olyat?
2016. ápr. 14. 13:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Mifele webkártya ?
2016. ápr. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudod a sima kártyádra, amolyan biztonságként online vásárlásokhoz.
2016. ápr. 15. 07:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki teheti, úgy értem ha a bankjánál elérhető, az használja is. Ez egy tűzfal a pénzedhez vezető úton.

Ahány bank, annyiféle névvel illeti, kártya maga többnyire nem is készül fizikailag, csak a kártyaadatokat kapod, de ugyanúgy fizethetsz vele, hiszen a netes vásárlásnál csak a száma kell.

2016. ápr. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:

[link]

2016. ápr. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!