Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan oldjam meg ezt a...

Hogyan oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Adott 30 ember,abból 23-al tök jól kijövök,higgadt-nyugodt-nagyjából értelmes emberek,munka közben nem a hülyeség jár az eszükben,el tudok velük beszélgetni,csak az a baj ők szerte-szét vannak szórva,a maradék 7-el kell egy légkörben lennem.De pont velük nem vagyok egy hullámhosszon.Egyszerűen nem tudok velük miről beszélgetni,az ő poénkodásuk nem megnyerő számomra,és olyan feszült vagyok köztük,hogy inkább nem szólok egy szót sem,ami feltűnő,és nagyon kényelmetlen,mert olyan vagyok mint egy kakukktojás,majd felrobbanok.Próbáltam 1-2 mondatot beszélgetni,de nagyon erőltetettnek tűnik a részemről,pedig nem vagyok félénk,értelmesen kommunikálok.Ha ez továbbra sem változik,hagyjam a francba ezt a munkát,vagy mit csináljak ? Új vagyok köztük,és elég siralmas kezdés ez így.
2015. szept. 7. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mit,hol és milyen pozícióban dolgozol,de olyan igen ritkán van,hogy mindig-mindenkivel jóba legyünk.


Ne hagyd a melót veszni ilyen hülyeségek miatt,mert mi a garancia,hogy valaha találsz olyat,ahol kijössz mindenkivel?

2015. szept. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meló közben nem kell feleslegesen velük trécserned, de azért járjál el velük kávézni, ebédelni és akkor egy kicsit csevegj velük nem szakmai dolgokról. Egy-két napig ha hallgatod, hogy mi a téma náluk, akkor már könnyebb rájuk hangolódni.
2015. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd át magad másik osztályra, részlegbe.
2015. szept. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nem iroda :) Pont ez a gond,hogy az idő 20%-ában van tényleges munka,akkor jó is,a többi 80%-ban ők poénkodással,meg baromságokkal ütik el az időt.De 80 éves ,semmitmondó poénok ezek,unalmasak,ők nagyon jól szórakoznak ezen .. Eltenni meg nem akarnak onnan :) Közös ebéd nincs ,meg hasonlók,kávézni nem kávézok.Ha csak külön vannak egyedül,sikerül 2 percet diskurálni ami nem hülyeség,de ott is befagy a téma,nem tudok róluk semmit,arra is vigyáznom kell mit mondok magamról,mert pletyka az alap itt.
2015. szept. 7. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!