Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a foglalkozásotok, és...

Mi a foglalkozásotok, és mennyit kerestek nettó?

Figyelt kérdés
Szeretitek a munkátokat? Mik a további céljaitok?

2015. aug. 2. 08:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Külföld, informatika, HUFba átszámolva olyan 2,5 millió nettó / hó.
2016. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Autótechnikus vagyok. Havi nettó 150 + túlóra + erzsébet utalvány

1 éve dolgozom, előtte diák voltam.


Szeretem a munkámat. Céljaim: Szeretném lecserélni az autómat egy éven belül. Jelenleg erre gyűjtök. Hosszú távon család, ház, motor, anyagi biztonság.

A munka területén pedig a folyamatos fejlődés.

2016. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Kontrolling asszisztens, nettó 159 ezer forint + ebéd + 18 ezer cafetéria (ez utóbbi az első három hónapra nem jár.

Célom itt szerezni pár hónap tapasztalatot, majd keresni egy jobban fizető állást junior kontroller munkakörben, mert ez a pénz Budapesten srmmire sem elég.

2017. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Óraszaküzletben vagyok eladó.

Szeretni nagyon szeretem, de netto 90 ezer a fizu+ jutalék.

Viszont tényleg szeretem csinálni szóval nekem így is megéri.

2017. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
IT szektor,156ezerért.....
2017. aug. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Svájcban vagyok szoftverfejlesztő, havi nettó 8000 CHF körül.
2017. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Távhővezetékek utólagos szigetelésével foglalkozom, de kis cég lévén sokszor van rakodás vagy fuvarozás.

Alapbér bejelentett 8 órás, nettó 120eFt, plusz azokon a napokon, amikor szigetelni megyünk, tehát nem fuvarozok vagy rakodok, akkor plusz 10e/nap. Tehát a kereset legalja a 120 a plafon, ha szezonban minden nap van munka, akkor 120+(30x10) tehát 400 lenne elméletben. A valóság 200-300 között mozog szigeteléses napoktól függően.


Ez egy megtanulható és végezhető munka, szívesen is csinálom, mondhatni szeretem. Amit nem, hogy sajnos a 8 óra és a kiszámíthatóság itt ismeretlen fogalmak. Mivel az egész ország területén melózunk, így nem ritka, hogy csak az utazás 2x2-3 óra, plusz a meló néha simán 10-12.

Azért vállaltam be, mert kell a pénz, hazai viszonylatban végülis élhető a kereset, de nem tudom mennyire fogom bírni hosszútávon, mivel életem alig van mellette. Viszont mellette szól, hogy nagyon családias, jó a csapat, semmi arrogáns főnökösködés, mint a régi melóhelyeken.

2017. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Jelenleg sehol nem dolgozom. Építőiparban dolgoztam, havi 300 ezerért, mint segédmunkás. Suli után tervezek visszamenni.
2018. aug. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!