Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahely megteheti hogy...

Egy munkahely megteheti hogy több hónapja egyeztetett nyári szabadságot az utolsó pillanatban teljesen felborít?

Figyelt kérdés

Ha én több hónapja leadtam az igénylést és rábólintottak most tehetnek olyat hogy 1-2 nappal utazás előtt közlik hogy jó akkor mégse ekkor megyek hanem akkor meg mégse ekkor jövök hanem akkor meg ezen a napon be kell mégis jönni de azon mégse… stb.

2 nappal előtte!

Februárban leadtam!

És mit tehetek? Bólintok. Ha nemet mondok sanszos hogy többet nem is kell menni.


Vagy az egész csak arról szól hogy ki akarnak vágni, de úgy akarják intézni hogy önként távozzak és ne nekik kelljen kirúgni? Mert egy ilyen szemét magatartásra reális magyarázat nincs mivel a cégnél nyáron akkora pangás van hogy a legyeket számoljuk munkaidőben.


Szóval fel se merül hogy pótolhatatlan munkámat nem tudják nélkülözni nyáron.

De akkor miről szól? A szemétkedésről és a szívatásról?


2015. júl. 29. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
előző voltam. Nálunk is a hagyományos szöveg: már befizetett útról van szó! Ekkor morogva is, de elengedik az embert.
2015. júl. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Szabadság alatt elérhető kell, hogy legyek,


Mi van ha közlöd: hát sorry bányában nyaralok nincs térerő. Ha főnök nem hiszi, jöjjön oda nézze meg.

2015. júl. 30. 07:41
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem rohadtul nem érdekelne mennék nyaralni. Ha kirugnak, kirugnak.


Különben is ha nem akarnak kirugni akkor nem is fognak, ha meg kiakarnak akkor találnak majd más okot.

2015. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen a légkör? Szivatnak vagy azért aránylag tűrhető? Mondjuk ha hagynak legyet számolni, akkor azért tuti nem lehet annyira élérevasalt hely.


Nem lehet hogy valami random inspekció van, és amiatt frászoltak be?


Ha amúgy is pangás van, akkor nem lehet, hogy erre a hónapra ki akarják rúgni a felesleget, és aztán újakat venni föl helyettük?

2015. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!