Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mar 13 munkahelyen dolgoztam...

Mar 13 munkahelyen dolgoztam 10 ev alatt szerintetek mit gondolhatnak rolam az ismeroseim es a csaladom?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az attól is függ,hogy te akartál mindig váltani, vagy elküldtek téged mindenhonnan, de gondolom az első verzió lesz.

Ha mégis téged küldtek el többnyire, akkor azt gondolhatják, hogy sehol nem állod meg a helyed, nem vagy jó munkaerő, ilyesmi.

Viszont ha te váltottál mindig, akkor azt, hogy neked semmi nem jó, válogatsz, nem bírsz egy helyen tartósan megmaradni, mert neked semmi nem felel meg. Túl nagyok az elvárásaid és ha nem tetszik valami,nem tudsz alkalmazkodni, ezért tovább állsz.


Talán lenne olyan személy, akiben átfutna, hogy belevaló vagy, mert sok helyen ki akarod magad próbálni, és mivel 10 év alatt össze is jött az a 13 munkahely, valószínűleg el tudod nekik adni magad, hogy fel is vegyenek. De szerintem ez a gondolat ritkább, bennem inkább először a negatív verzió jönne elő.

Ez azért van,mert van ilyen ismerősöm, és ő rá ez jellemző, persze rád lehet, hogy más..


Nem tudjuk,hogy ennyi idő alatt mennyi ideig voltál munka nélkül, illetve, hogy mennyi időt töltöttél egy helyen. Mert lehet,hogy 1 hetet, de az is lehet,hogy 6 hónapot vagy többet..

Úgyhogy sok mindenen áll, hogy hogy ítélik ezt meg az ismerőseid és a családod.

2015. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!